Що нового?

Придбаний Авторський курс Дзеркало Інтернету 3. Мобілізація навичок [Повтор]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 15000 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 624 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Авторский курс "Зеркало Интернета 3. Мобилизация навыков" [Повтор]

Ми живемо в унікальний час, коли інформація править світом. Декілька років тому, коли я тільки випускав першу частину “Дзеркало Інтернет” - вже тоді без навички професійного пошуку в Інтернет було складно.

Чому мобілізація?

З кожним днем в Інтернеті ставати тісно від великої кількості фейків. З кожним днем алгоритми пошукових систем дедалі більше намагаються думати за нас, яку інформацію нам показувати, а яку – немає. Думати самим нам не дозволяють. Неугодна інформація просто “вичищається” у ручному режимі.

Вже зараз ходять розмови про новий закон про державне регулювання алгоритмів ранжирування. Тобто. щоб ви не шукали, вам даватимуть не релевантну інформацію, а ту інформацію, яку вам можна (або потрібно) показати. Як тоді шукати інформацію?

Вже зараз “дозволені” інтернет-ЗМІ можуть під виглядом перевіреної інформації публікувати новини сатиричного інформаційного агентства. Telegram-канали можуть супроводжувати свою новину фотографією, яка тільки для підготовленого користувача буде прямим спростуванням цієї новини.

Ви можете сміятися з фейку фотографії, яка "робить" з політика “наркомана”, але потім переживати, що фейк документів вашого контрагента обернеться бідою для вашого бізнесу.

Професійний пошук інформації допомагає у вирішенні як простих побутових життєвих питань (наприклад, знайти телефон директора заводу, щоб продати партію вашої продукції), так і більше і краще розуміти у більш глобальних питаннях, за які ниточки та як вами “смикають” в інформаційному просторі, у якому ви працюєте.

Процес тренування навички досить цікавий. Але якщо навичка не натренувати, у побутових питаннях ви залишитеся на рівні спілкування з секретарем директора заводу, а у глобальних питаннях вашою думкою керуватиме регіональний паблік у ВК чи Інстаграм, на кшталт “Типовий Сочі” чи “Підслухано Саратов”.

Що робити?

Якщо курс “Дзеркало Інтернету” був першим кроком, щоб отримати примітивну навичку, яку повинен мати кожен, хто використовує пошукові системи.

“Дзеркало Інтернету 2” розширив уявлення про пошук за межі пошукових систем.

“Дзеркало Інтернету 3”, як і минулі частини, представлений у форматі відео-курсу у вигляді записів екрана роботи автора з пошуковими системами та іншими інструментами в режимі "live", а також супроводжуючими текстовими матеріалами. Курс ще ширше дивиться на процес пошуку та споживання інформації. Величезна кількість інструментів пошуку та трюків, які роблять пошук ефективним.

Для зручності учасників відеокурс розбитий на сотні коротких (2-20 хвилин) відео-уроків, що пояснюють тему. Бувають теми, що складаються з декількох відео.

Приклади практичного використання навички, яка демонструвалася в курсі:

- ми знайшли, хто виклав файли на хмарне сховище;
- ми використовували трюк із картинковою видачею пошукової системи у seo-цілях;
- ми знайшли сайти, які готові розмістити нашу нативну рекламу, у тому числі на закордонних майданчиках;
- ми подивилися контакти знаменитостей;
- ми знайшли контакти людей, які приймають рішення (ЛПР) для відділу продажу/тендерного відділу;
- ми швидко знайшли приклади сторінок “як зробили інші web-майстри”, щоб створити свою;
- ми знайшли спосіб дізнатися про статеві характеристики, інтереси, гео за номером телефону не використовуючи будь-яких сервісів або telegram-ботів (бонусний урок);
- ми шукали через пошукову систему сторінку, про яку ця пошукова система не знає;
- ми подивилися закритий профіль у ВКонтакті;
- ми витягли інформацію із закритого профілю у Facebook;
- за назвою бренду ми знайшли адресу реєстрації популярного youtube-блоггера;
- ми шукали інформацію у закордонних реєстрах, щоб знайти інформацію про людину;
- ми подивилися у двори вулиці “очима” відеореєстратора;
- ми використовували Snapchat для боротьби з фейками;
- ми побачили, як падає тінь від будинку на певну дату у певний час, щоб знати, в яку дату могла бути зроблена фотографія з цим будинком;
- ми шукали посилання-запрошення у whatsapp-чати, zoom-конференції, skype-чати тощо.;
- та багато іншого…

Трюки та інструменти пояснюються на простих прикладах, а їх комбінації та тренована навичка професійного пошуку дозволяють “копати” інформацію різної природи, яку складно дістати.

Це цікаво

Оновлювані курси Дзеркало Інтернет 1 і Дзеркало Інтернет 2 стали наскільки популярні і затребувані, що один псевдогуру та інфоциган через рік навіть переписував старий шматок курсу “Дзеркало Інтернету 1” своїм голосом і видавав курс за свій на освітньому майданчику Udemy.


Адміну ресурсу, який намагався безкоштовно викладати стару частину курсу “Дзеркало Інтернету 2” на свій форум довелося заборонити на своєму ресурсі будь-яку згадку назви мого курсу та його поширення, тому що в одному з уроків курсу, який він викладав - об'єктом пошуку інформації для наочного прикладу виявився сам адмін.

Бонус – для всіх учасників, які купували курс “Дзеркало Інтернету 2”, або пакет курсів “Дзеркало Інтернету 1 + Дзеркало Інтернету 2” (обидві складчини зараз Доступні до участі). Покажу кейс як за рік користування пошуковими системами для пошуку тієї чи іншої (у сенсі “будь-якої”) інформації та практично нічого додаткового не роблячи (витрати часу оцінюю в 30 хвилин за рік) я за це отримав на свою карту в Ощадбанку кругленьку суму. Тобто. я шукаю будь-який запит у пошуковій системі, наприклад “установка кондиціонера в Москві”, “як доглядати фіалку”, “як підключитися до MySQL”, “рецепт гречаної каші” і т.д. а потім отримую гроші на картку. Я шукаю щодня, я можу це робити безкоштовно, тому що мені потрібна будь-яка інформація щодня. Але чому б мені за це ще не отримувати грошей? Скільки це працюватиме – не знаю, кілька років працює, описую лише свій досвід. Чи міг би я заробити більше/менше? Так, міг, гарантій жодних - я цілком припускав, що можу і нічого не заробити. Але заробити вийшло, і саме про свій досвід я розповім. Чи можна автоматизувати та масштабувати? Цілком припускаю, що можливо, але мені це не цікаво, можливо хтось із учасників заморочиться, протестує і якщо до цього часу все продовжуватиме працювати – оформить свою авторську )

Вартість - 3000 рублів.

Продовжую тримати невелику ціну, щоб навичка ефективного пошуку була доступна кожному. Навичка, якою має мати кожна сучасна людина. Він старшокласника до пенсіонера, від найманого працівника до власника бізнесу, якщо вже зайшов до Інтернету, то навчися ним користуватися ефективно.

Хочеш навчитися шукати інформацію, але набридло дивитися на семінарі вартістю кілька десятків тисяч рублів бородатий байк "як я за 5 хвилин зламав Пентагон" розтягнуті на кілька годин? Набридли автори з ангажованою думкою, а хочеш навчитися шукати і думати сам? Хочеш лише неупередженої практики? Дзеркало Інтернет 3 - лише практика, за ціною вечері.
 
Угорі