Що нового?

Придбаний Бачу себе наскрізь (Тетяна Панюшкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5478 ГРН
Учасників: 0 з 127
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
пакет смарагд.
Уявіть, що ви живете з прекрасним діагностом-провісником, і отримуєте від нього точні відомості про своє здоров'я, стан інших людей, минуле і найближче майбутнє. При цьому він не бере грошей, не вимагає їжі або уваги, а з'являється тільки тоді, коли потрібен. Правда, здорово?
А ще кажуть, що немає пророка в своїй вітчизні) але ж він є, причому не просто у вітчизні, а у вашому власному тілі. І це-ви самі.
У будь-який момент ви можете отримати інформацію про все, що цікавить, за допомогою автоматичного листа. Я навчу вас використовувати даний метод роботи з підсвідомістю і трактувати отримані результати.
Цю техніку без праці освоїть будь-яка людина, яка вміє писати і читати. Нехай вас не лякають" заумні " назви-роз'яснення будуть максимально простими.
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИ ОТРИМАЄТЕ НА КУРСІ?
Закінчивши курс, ви:
  • Навчіться працювати зі своєю підсвідомістю безпосередньо.
  • отримайте прямий доступ до будь-якої інформації, включаючи самопочуття, ставлення до Вас інших людей, їх місце розташування і стан.
  • протестуєте і зміцните своє здоров'я на енерго-інформаційному плані.
  • почуєте і зрозумієте знаки свого тіла і Всесвіту для управління долею, поліпшення самопочуття, успіху в різних областях та інших можливостей в матеріальному світі.
  • вийдіть із зони помилок і запобігайте майбутнім неприємностям.
  • покращіть матеріальне становище і якість свого життя.
використання пондеромоторного письма-найпростіший, безкоштовний і екологічний спосіб змінити свою долю на краще!
Як вас обманюють в МЕД установах і скільки грошей
ВИ ЗАОЩАДИТЕ, ОСВОЇВШИ МЕТОД?
Так виглядає тестування ЗДОРОВ'Я звичайної людини:
Нескінченні черги перед кабінетами в безкоштовних мед.установах і години, проведені в компанії кашляють, чхають і негативно налаштованих людей.
Купа грошей на вітер.
Вартість комплексного обстеження організму варіюється в залежності від країни. Наприклад, в Австрії: €2.600-€3.900; в Латвії: €560; в Німеччині: €495-€4.500; в Чехії: від €1.400; у Франції: €1.500-€4.100; в Ізраїлі: від $1.200.
А в Росії? А в Росії робити повну діагностику здоров'я просто небезпечно.
Якщо ви підете в платну клініку, то дізнаєтеся про себе багато нового тільки через те, що лікарям потрібно виконувати план.
Якщо ви підете в безкоштовну поліклініку, то нічого не дізнаєтеся через відсутність грамотних діагностів і сучасного обладнання, і вас будуть напихати ліками від "того, не знаю чого".
1 МОДУЛЬ
Закони біо-ЕНЕРГО-інформатики
Що буде в модулі:
  • Техніка безпеки при роботі з автоматичним листом.
  • стійкі плани існування матерії.
  • Три закони Біоенергоінформатики.
результат МОДУЛЯ:
Ви чітко визначили, що впливає на ваше здоров'я і довголіття через знання законів Біо-Енерго-інформатики, а також побачили можливості управління життям через ці закони.

2 МОДУЛЬ
ЕНЕРГО-інформаційні плани та робота з ними
Що буде в модулі:
  • поняття Енерго-інформаційних планів та їх можливостей для автоматичного письма.
  • поняття АЧХ (амплітудно-частотна характеристика чакрального стовпа).
  • Практична робота автоматичним листом з енергоінформаційними планами.
результат МОДУЛЯ:
Ви протестували власне здоров'я на енерго-інформаційному плані.

3 МОДУЛЬ
Електро-магнітна будова динамічної аури людини
Що буде в модулі:
  • поняття електро-магнітної будови аури людини.
  • поняття ротаційної активності мозку, за допомогою чого можна зчитувати будь-яку інформацію на будь-якому плані існування матерії.
  • Зв'язок електро-магнітної будови аури людини з його ротаційною активністю мозку і можливості цього для автоматичного письма з метою тестування здоров'я людини.
  • Чакральная розбирання людини за відхиленнями в АЧХ.
  • практичні роботи.
результат МОДУЛЯ:
Ви успішно застосували розширені інструменти і вийшли на більш якісний рівень свого здоров'я і довголіття.

4 МОДУЛЬ
Ментальний ПЛАН-звідки йдуть емоції
Що буде в модулі:
  • зони мозку по Дюрвілю.
  • ментальний план існування енергії-емоційний план-допомога у візуалізації та малюванні цього плану допоможе в тестуванні життя.
  • Техніка безпеки при роботі з цими планами.
  • Чакральная розбирання людини по відхилення в АЧХ.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви розкрили візуальні здібності, завдяки яким Ваше здоров'я відновилося, і процеси старіння зупинилися.

5 МОДУЛЬ
ЧАКРАЛЬНА будова людини
Що буде в модулі:
  • різниця в будові чоловіків і жінок, і що дає це для здоров'я.
  • Чакральная розбирання людини за відхиленнями в АЧХ.
  • канали сприйняття світу.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви знаєте чому чоловіки і жінки по різному сприймають світ через канали сприйняття і вмієте робити чакральная розбирання себе та інших за відхиленнями в АЧХ.

6 МОДУЛЬ
ЗОНА помилок
Що буде в модулі:
  • поняття зони помилок для розуміння зони свого здоров'я.
  • поняття лінії життя. Автоматична замальовка лінії життя.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви знайшли помилки в своїх діях по відношенню до свого здоров'я і запобігли їх появі в майбутньому.

7 МОДУЛЬ
Частини нашого тіла, і за що відповідає кожна з них
Що буде в модулі:
  • знакова система.
  • Система точок.
  • Чакральная розбирання людини по відхилення в АЧХ, розбирання лінії життя.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви навчилися розпізнавати знаки свого тіла і Всесвіту для здоров'я, довголіття та інших можливостей в матеріальному світі.

8 МОДУЛЬ
Канали сприйняття світу
Що буде в модулі:
  • усвідомленість в каналах сприйняття.
  • вміння поєднувати канали з автоматичним листом.
  • Чакральная розбирання людини по відхилення в АЧХ.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви вмієте керувати своєю долею через розпізнавання сигналів навколишнього світу.

9 МОДУЛЬ
Створення приватних еталонів за допомогою Центру свідомості
Що буде в модулі:
  • Система "приватних еталонів".
  • поняття центру свідомості з можливістю управління ним.
  • Чакральная розбирання людини по відхилення в АЧХ-просунутий рівень.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви легко керуєте своєю долею і подієвими рядам, пов'язаними зі сферою здоров'я через управління Центром свідомості.

10 МОДУЛЬ
ПСИХОЕНЕРГЕТИЧНИЙ рівень людини в"тут і зараз"
Що буде в модулі:
  • поняття ієрархічного удару.
  • ознаки наявності проблемних психоенергетичних станів людини.
  • Лінія життя-просунутий рівень.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви вмієте уникати ударів долі, даних Вам по Кармі і переводити труднощі в ресурс і поліпшення життя.

11 МОДУЛЬ
Вихід на вищий рівень
Що буде в модулі:
  • технології відбудови від зомбуючих програм.
  • поняття контактів з вищими рівнями і можливості контактів.
  • система резонансу.
  • Чакральная розбирання людини по відхилення в АЧХ і замальовка лінії життя – просунутий рівень поєднання АЧХ і лінії життя.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви піднялися на вищий рівень, відпрацювали до ідеалу вміння перебувати в потоці для отримання будь-якої інформації.

12 МОДУЛЬ
Можливості ЯСНОЗНАННЯ
Що буде в модулі:
  • Робота з Хунаб-Ку через Резонанс і можливості Яснознання.
  • поняття Моделей в роботі з АЧХ.
  • можливості АЧХ при тестуванні неживих об'єктів.
  • Практична робота.
результат МОДУЛЯ:
Ви розвинули навик Яснознання і здатності роботи з неживими об'єктами.
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?
  • вас цікавить все нове і має для Вас практичну цінність в плані поліпшення власного здоров'я і досягнення довголіття;
  • вас дійсно цікавить метод тестування стану психічного та емоційного здоров'я людини, як способу пізнання себе та інших;
  • ви хочете швидко оволодіти методами тестування стану людини найбезпечнішим для себе та інших людей методом;
  • ви хочете легко навчитися отримувати інформацію про минуле, сьогодення і майбутнє людини;
  • вам дуже цікаво дізнатися методи тестування будь-якого неживого об'єкта, діагностики будь-яких машин і механізмів з метою виявлення прихованих дефектів, і ви хочете швидко цим оволодіти для особистих цілей;
  • вам цікаво дізнатися про те, як Всесвіт посилає нам інформацію;
  • вам цікаво дізнатися, звідки і як ми отримуємо "уроки долі";
  • вам дуже хочеться навчитися контактувати з вищими рівнями і розвинути в собі можливості Яснознання.
https://privatelink.de/?https://lumos22.com/tp_av_vizhy-naskvoz_0918/
 
Угорі