Що нового?

Придбаний [Band] комедійний сюжет. Тариф "проба пера" (Євген Чебатков, Олена Новікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1026 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

онлайн-марафон "комедійний сюжет". Напиши 5 комедійних історій за 21 день
Для письменників, стендап-коміків, сценаристів і всіх, хто хоче розвинути почуття гумору
Щотижня досвідчені автори і стендап-коміки будуть давати вам серію вправ на відпрацювання ключових навичок і інструментів комедії. До фіналу у вас в портфоліо 5 історій, фінальна розповідь або готовий виступ

викладачі

Євген Чебатков, Стендап-комік. Учасник проекту" Стендап " на ТНТ, ведучий Comedy Radio, учасник об'єднання Labelcom, голос черепашки Леонардо, з мультсеріалу Rise of TMNT.

Ольга Савельєва, письменник, автор бестселерів. Письменник, автор бестселерів (ЕКСМО, БОМБОРА). За два роки продано понад сто тисяч примірників книг. Колумніст, мотивуючий спікер (виступає у форматі стендап, об'їхала з гастролями більше сотні міст).

Денис чужий, Стендап-комік. Працював на ТНТ, писав стендап і сценарій серіалу "цивільний шлюб", пішов на фріланс. Веде Ютуб-канал і вчиться на кіносценариста.

Ніна Белініцька, Сценарист. Драматург, кіносценарист, журналіст. Одна з арт-директорів фестивалю"Любимівка". Пройшла стажування на факультеті драматургії Єльської школи драми (США). Більше двох років пропрацювала креативним продюсером кінокомпанії"Артпікчерс Віжн".

Олена Новікова, Резидент шоу" Stand Up " на ТНТ. Стендап комік, актриса театру і кіно, режисер, вважається самим "зрілим" коміком на російському телебаченні: в 47 років стала переможницею проекту "Відкритий мікрофон", а зараз виступає в числі постійних резидентів шоу "Stand Up" на ТНТ.

Аліса Луніна, письменниця, сценарист і драматург. Сучасна російська письменниця, сценарист і драматург. В ЕКСМО вийшло більше двадцяти книг. Багато творів Аліси лягли в основу художніх фільмів.

Валерій Печейкин, Драматург, сценарист, журналіст. Драматург і куратор театру Гоголь-центр, автор текстів до вистав "метаморфози", "Сон в літню ніч", "Дев'ять". Співавтор сценарію фільмів "диригент " і" Дама пік " Павла Лунгіна. Автор сценарію фільму "Кислота", переможець у номінації" Дебют "фестивалю"Кінотавр 2018".

21 день. 7 занять. 5 історій

"техніка написання стендап виступу".
Викладач: стендап-комік Євген Чебатков
Як інтегрувати історії в комедійний монолог, як особисте чергувати із загальним, і як жарти народжуються в тексті. Крім того, спробуємо розібрати кілька базових прийомів написання жартів, побачимо, які схеми існують.
Розбираємо матеріал від майстра.
Завдання: написати стендап-блок на 2-3 хвилини, який народжується з особистої історії і переходить в загальні інсайти.

"як перетворити звичайну історію на смішну"
Викладач: письменник, сценарист, драматург Аліса Луніна
Особливості комедійного жанру і його складності, види комедії, принципи створення комедійного твору (структура, сюжет, герої, діалоги, ускладнення жанру), художні прийоми, за допомогою яких ваша історія стане гумористичною. Спробуємо застосувати ці прийоми на практиці.
Розбираємо розповідь від майстра.
Завдання: на прикладі розповіді Зощенко проаналізуйте, як мова героїв підсилює комічний ефект цієї історії.
Напишіть яскравий комедійний діалог, загострюючи гумор за допомогою мови героїв.

"Танець на "Титаніку", або як пережити стрес через гумор "
Викладач: письменник Ольга Савельєва
Будемо шукати в собі сили бути щасливим в будь-яких запропонованих життям обставинах і безжально заражати читачів вірусом щастя через свою творчість.
Розбираємо історії від майстра.
Завдання: знайти драматичну історію у власному житті і написати її так, щоб і вам, і читачеві було смішно.

"Анатомія комедії: як вибудувати комедійний сюжет"
Викладач: сценарист Ніна Беленицька
Структура комедійного сюжету: як вибудувати історію таким чином, щоб не доводилося видавлювати з себе жарти. Типи комедій: ексцентрична, лірична, чорна. Як інтегрувати елементи комедії в інші жанри. Скетч як одиниця комедії. Що означають комедійні рішення сцен, і чому без цього неможливо написати комедію.
Розбираємо фільм від майстра.
Завдання: написати синопсис скетча за прикладом скетча Монті Пайтон. Без діалогів, не переказуючи реплік, описати прозою, що відбувається в скетчі, які дії героїв, на чому будується гумор.

"Гумористична розповідь. Особливості створення комедійних ситуацій у прозі"

Викладач: Валерій Печейкін
Ви дізнаєтеся, як створювати комедійні ситуацій не тільки в оповіданні, але і всередині самої мови. Чому нас можуть смішити Тексти, які були написані дуже серйозно. Наскільки "важливо бути серйозним", коли жартуєш. І що робити, якщо ви народилися без почуття гумору.
Завдання: написати твір від імені 5-класника на тему"життя нашої сім'ї на самоізоляції".

"як жартувати в 2k20, щоб веселити людей, але нікого не ображати"
Викладач: стендап-комік Денис чужий
Чому в гуморі є заборонені теми і що робити, якщо все-таки хочеш на них поговорити. Приклади кар'єр, зруйнованих жартами, і приклади кар'єр усталених.
Розбираємо матеріал від майстра
Завдання: придумати 5 образливих жартів про зірок/соціальні групи/явища в країні, які вам не подобаються (на умовах анонімності).

"робота з матеріалом, або як перетворити ситуацію в повноцінний виступ"
Викладач: стендап-комік, актриса Олена Новікова
Розбираємо матеріал від майстра.
Завдання: пишемо фінальний виступ або розповідь
https://privatelink.de/?https://bandband.ru/comedy
 
Угорі