Що нового?

Придбаний [Bang Bang Education] Дизайн персонажів для початківців (Максим Калякін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7721 ГРН
Учасників: 1 з 115
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 69.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Bang Bang Education] Дизайн персонажей для начинающих (Максим Калякин)
на цьому курсі ви будете створювати характери і освоїте малюнок міміки і жестів, що є основою дизайну персонажів з можливістю застосування в різних сферах. Це може бути головний герой мультфільму або рекламного ролика, маскот бренду, образ знаменитості або придуманий співрозмовник читача в журналі.

Багато методів і підходів курсу запозичені з анімації, де традиційно дуже сильна школа роботи над персонажем. Теоретичну частину курсу доповнює цікава інформація З щотижневих онлайн-зустрічей навчальної групи, де обговорюються теми, що стосуються роботи дизайнера персонажа.

Техніка і стиль виконання персонажа можуть бути будь — якими, але головне завдання художника незмінна-передати яскраві риси характеру доступними виразними засобами

Кому підійде курс
Курс буде корисний тим, хто цікавиться створенням карикатурних образів, але не знає, з чого почати і як вибудувати робочий процес. Він призначений для художників, які активно цікавляться героями, антигероями, мультфільмами, коміксами і, в цілому, способами проявами характеру і емоцій в малюнку і анімації. Це відмінна можливість скласти повноцінне портфоліо персонажів.

чому ви навчитеся

    • Ви отримаєте базові знання з анатомії і навчитеся малювати карту емоцій людини.
    • дізнаєтеся, як силует і" лінія дії " допомагають створювати персонажів в динаміці і статиці.
    • Навчіться використовувати прості геометричні форми і контраст пропорцій для малювання певного характеру.
    • попрацюєте над дизайном тварин і спробуєте малювати в різних стилістиках.
    • познайомитеся з технікою малювання персонажа в 4 основних проекціях, що дуже затребуване в 3D-індустрії.
  • 11 уроків
  • 60 хвилин щоденних занять
  • 9 тижнів

Лекція 1. Дизайн людської голови.

Лекція 2. Емоції і руки.

Лекція 3. Дизайн людської фігури.

Лекція 4. Анатомія, одяг.

Лекція 5. Силует.

Лекція 6. Використання натури для створення персонажа.

Лекція 7. Лінійка персонажів. Characters line-up.

Лекція 8. Сюжет на взаємодію.

Лекція 9. Дизайн тварин.

Лекція 10. Проба стилістик.

Лекція 11. Turn around. Зображення персонажа спереду, в повороті на¾, збоку і ззаду.

необхідні матеріали та інструменти

  • графічний редактор (Adobe Photoshop або будь-який аналогічний)
  • графічний планшет
в процесі навчання студенти зможуть створити близько 20 унікальних персонажів, в числі яких будуть також тварини і монстри.

https://bangbangeducation.ru/course/dizajn-personazhej-dlja-nachinajushchih
 
Останнє редагування модератором:

ziganello

Member
Здравствуйте почему нет кнопки Оплатити з балансу. Чтобы оплатить монетами
 

ziganello

Member
Добрий день. Я поповнила баланс на гаманці. Відсутня кнопка Оплатити з балансу. Я тепер не можу купувати курси
 

ziganello

Member
Добрий день хтось вирішить моє питання. Модератори входять на сайт і вже четвнртий день мене ігнорують !!!!
 
Угорі