Що нового?

Набір учасників [Bayushki] пошиття і просування дитячого текстилю преміум сегмента. Базовий курс (Юлія Сазонова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 9155 ГРН
Учасників: 0 з 208
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Базовий КУРС

На Базому курсі розглядається дуже популярний у замовників і нескладний у виконанні асортимент виробів найвищої якості, який сповна задовольняє потреби в необхідній постільній білизні для найпоширеніших класичних прямокутних ліжечок і більшості бюджетних круглих/овальних. Таких замовлень в Інтернеті-близько понад 70%, тобто. купуючи цей курс (який так само входять теми упаковки, основ брендингу, якісної фотографії, оформлення продає сторінки в instagram, налаштування нескладної, але ефективної реклами, грамотного ведення листування з потенційними клієнтами), ви по суті отримуєте професію і навички, що дозволяють вийти на стабільний заробіток в межах 50 000 - 70 000 р. в місяць, і це без помічниць і дорогого промислового обладнання - побутової машини і оверлока цілком достатньо.

Так сміливо і впевнено можу заявляти тому, що сама пройшла цей шлях, напрацювала безцінний досвід, продовжую відшивати замовлення і на практиці бачу ситуацію всередині. Хороша новина: якщо працювати на совість, не економити на матеріалах і наповнювачах (а як відрізняти хороші від поганих і де їх вигідно купувати я розповім в своїх спеціальних оглядових уроках), якщо працювати за технологіями, а не по сумнівних роликах на Ютубі, думати про те, як найкращим чином вирішити проблему клієнта, а не як впарити йому середньосортне фуфло З російської пухкої бязі, синтепону і атласних стрічок замість зав'язок, то від клієнтів, готових платити за якість (а вони точно не на Авито живуть) не буде відбою! Гроші у таких людей на важливі речі є завжди, в будь-яку кризу, і я покажу, як виходити на таких замовників.

Ці цифри по доходах приблизні, тому що все буде залежати від вас, вашої готовності слідувати моїм рекомендаціям, будь то придбання необхідних інструментів, що полегшують і прискорюють рутинні процеси, гідне оформлення фотозони або відповідь клієнту в листуванні на питання про ціну. За термінами так само все індивідуально: комусь вистачить і декількох місяців, а у кого-то процес в силу різних обставин розтягнеться на рік або більше. Дуже часто у багатьох дівчат виходить ще під час навчання отримувати замовлення на цілком пристойні суми і це ще на етапі вивчення технологій шиття.

На курсі не буде ніякої гонки, ніяких марафонів, домашок або необхідності бути присутнім на заняттях онлайн, кожна учасниця вибирає свій темп навчання, підлаштовує його під свої сімейні та інші справи. Всі уроки будуть видаватися протягом 2-х місяців у форматі дуже докладних відео записів, які можна дивитися коли завгодно, питання можна буде задавати в коментарях до відео, відповідаю Я оперативно. Доступ до всіх матеріалів курсу у учасниць залишається назавжди. З моменту переходу до листування з клієнтами відкриється чат, в якому я ще 2 місяці буду підтримувати учасниць в скрутних ситуаціях по діалогах.

Які вироби будемо вчитися шити на базовому курсі, перерахую типи виробів:

* Квадратні бортики-подушки, через тканину яких не мігрують волокна наповнювача, посилені додатковими шарами і подвійними швами, з текстильними 4-х шаровими зав'язками. Такі У мене зараз від 8200 р. за комплект з 12 штук.

* Особливі бортики зі знімними чохлами, без щілин, для круглого ліжечка. Нова Моя розробка.

* Зручні і ергономічні натяжні простирадла і непромокальні наматрацники на прямокутний, круглий, овальний матраци.

* Цільні пледики з підкладкою з плюшу і бавовняного велюру.

* Цілісне двостороннє практичне ковдрочку в ліжечко (на виписку) за моєю авторською технологією, яке можна використовувати без підодіяльника і сміливо прати в машині.

* Регульований ефектний бант-зав'язка на виписку.

* Декоративні подушки" Зірочка","хмаринка".

* Гризунок-вушка на буковому колечку.

* Тонка (1см) щільна подушечка 0+ під головку малюка і знімна наволочка на неї.

* Квадратні бортики-подушки з декоративними елементами: бісерним рядком, вузьким мереживом по периметру, широкими бантами-зав'язками з сатину. Такі У мене замовляють по 14 000 р. за комплект.

* Двошарова пеленочка-куточок на виписку з мереживом по периметру.

* Розкішний класичний балдахін на ліжечко з вуалі з мереживом, з шапочкою і бантом з сатину.

* Ідеально гладкі валики в ліжечко.

* Клаптеві стьобані ковдрочки з декількома видами обробки країв (закриті зрізи, класична відрізна окантовка, ідеально вшиті помпончики).

* Зручний і практичний кишенька-органайзер з об'ємними кишеньками.

* Ідеально відповідний самостійно виготовлений оздоблювальний кант (покажу так само авторський прийом його бездоганного вшивання в бортики).

* Точна і полегшена робота з рюшами. Секрети загального естетичного зовнішнього вигляду і оптимальний спосіб закриття країв рюш.

* Декоративна гірлянда з прапорців з особливим "секретом".

Такого асортименту більш ніж достатньо, щоб помітно виділитися серед інших майстрів і створити постійну чергу з задоволених якістю клієнтів.

Курс підійде як зовсім початківцям (навіть якщо ви за швейною машиною сиділи останній раз в 9-му класі школи), так і досвідченим майстрам. Головна вимога - пекуче бажання зайнятися цією справою, а техніці навчитися можна і не важливо, 25 вам років або 65 і де ви живете так само не важливо-аби у вас був інтернет, смартфон і аккаунт в Instagram.
https://privatelink.de/?https://vk.com/@bayushki_pro-kursy
 
Угорі