Що нового?

Набір учасників [Bayushki] великий курс від "Bayushki". Тариф Великий (Юлія Сазонова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 32721 ГРН
Учасників: 0 з 26
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 1308.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Великий КУРС

А цей курс значно ширше і глибше Базового-він для тих, хто не хоче обмежуватися можливістю заробітку в 50 000 - 70 000 р. в місяць на перерахованих вище виробах і готовий працювати ще й з замовленнями на популярні у забезпечених клієнтів нестандартні брендові ліжечка: MOMMY LUX, дизайнерську модель MOMMY LOVE, Ellipse bed, Ellipse classic, Пауліна, Stokke, Comfort baby Smart Grow 8 в 1, Comfort baby Smart Trip 5 в 1. Ця ніша практично вільна, а майстрів, хто шиє на такі ліжечка, одиниці. В основному ринок пропонує замовникам бортики-косички, які стають марними як тільки малюк починає сідати, і звичайні квадратні бортики-подушки, з якими так само бувають складності через особливості конструкцій цих ліжечок-трансформерів.

Тільки уявіть: клієнти, які не дивляться на ціни і вибирають найкраще і безпечне для своїх малюків, купують за 30 000 - 70 000 р. і вище чудові ліжечка, і які готові щедро платити за особливі, не схожі на інші, а головне - відповідні за розмірами і конструкції бортики, простирадла за формами матраців, решта білизна - ці клієнти просто не знаходять всього цього в магазинах, цілеспрямовано йдуть в instagram, шукають майстрів, які беруться за такі замовлення, а їх практично немає!!!

Я побачила в цій незакритій проблемі величезні можливості і великі гроші і тому вже три роки готую на великому курсі майстрів з такою додатковою рідкісною спеціалізацією. Так вже пощастило, що я з дитинства розвиваю в собі інженерні та конструкторські нахили і вони ось таким цікавим чином трансформувалися в мою пристрасть придумувати і розробляти зручні і практичні комплекти для малюків в нестандартні брендові ліжечка.

В кінці 2019 року мені вдалося закінчити складний і дуже важливий для мене і для учасниць Великого курсу проект - підготовка і запуск в серійне друк в натуральну величину точних, вивірених і відшліфованих на десятках виробів контурів лекал (вже з припусками) на всі фігурні матраци (їх вже 17 замість 9) до вже названих марок ліжечок і ще до однієї нової приставний колисці Bali. Ці величезні листи з віддрукованими 23-ма контурами, що нагадують листи викрійок в журналах мод, учасниці великого курсу безкоштовно отримують поштою у великих пакетах.

Але не тільки це відрізняє великий курс від Базового.

В асортимент виробів додані мої авторські мега популярні у замовників і вже впізнавані серед майстринь суцільні і пружні плоскі бортики, які як в традиційні ліжечка замовляють, так і в знамениту MOMMY, на яку у мене припадає більше половини від усіх замовлень! Ця чудова технологія пройшла вже більше 11 (!) оновлень за майже 4 роки і вона так само ідеальна для таких моделей ліжечок як MOMMY LOVE, Ellipse classic і Comfort baby Smart Trip 5 в 1.

На основі цієї технології з'явилася моделі бортиків для ліжечок круглої і овальної форм-бортики-парканчики. Це виріб одне з найскладніших в пошитті, тому майстер-клас в двох частинах з цієї розробки Я даю тільки на великому курсі.

Учасниць курсу так само порадує модель нестандартного балдахіна на дугоподібний дерев'яний тримач до таких ліжечок як Ellipse bed і Stokke.

На великому курсі будуть додатково даватися огляди на ліжечка і промислове професійне обладнання. Так само розширені розділи по фотографії, брендингу, рекламі та просуванню.
І на десерт важливе нововведення-всі учасниці великого курсу будуть отримувати оновлення за всіма матеріалами і всі мої майстер-класи з нових розробок протягом 2-х років.
Навчання триває 6 місяців + 3 місяці чат підтримки по листуванням з клієнтами.
Для тих, хто раніше проходив міні-курс "Супер", діє знижка в 10000 р.
https://privatelink.de/?https://vk.com/yuliyasazonova16
 
Угорі