Що нового?

Придбаний Базовий курс з дизайну людини (Анна Миклашевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1250 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Базовий КУРС з ДИЗАЙНУ людини

Якщо ви хочете зрозуміти основи свого дизайну і дизайну близьких, знайомих, то вам однозначно підійде мій авторський курс!

Для кого підійде цей курс?

✔ для всіх! Для новачків, які не знають, що таке Бодіграф, і для тих, хто в курсі і брав прочитання!

Чому я вирішила створити цей курс?
✔ до мене зверталося багато людей з тим, що вони отримали прочитання, або начиталися інформації в Інтернеті і не знають, як це все зрозуміти і застосувати в житті.. хтось хотів би себе зрозуміти, але придбати прочитання поки не дозволяє бюджет.

Переваги даного курсу:
курс в запису, ви дивитеся в зручний для Вас час і темпі
зворотній зв'язок зі мною (ви додаєтеся в чат)
безліч прикладів з життя, живі приклади
цікава подача занадто серйозного і складного матеріалу
пройшовши даний курс ви зрозумієте основи, механіку всіх типів, центрів, помилкового я, визначень, тип тіла, причини і наслідки ваших можливих невдач в тих чи інших сферах
дізнаєтеся як правильно приймати серйозні рішення, щоб всі блага давалися вам легко і без зайвої крові
зрозумієте, як позбавлятися від настирливих думок і як вимикати мозок, щоб чути своє тіло (методи перевірені на собі і близьких)
Чи зможете легко діагностуватися себе і своїх близьких, запобігаючи нерозуміння
у комплекті з відео та презентацією йде КНИГА по Дизайну людини (хто в курсі, той знає, що вони коштують дорого)

Запис залишається з вами
Один з найголовніших бонусів: Ви отримуєте знижку на повне прочитання дизайну після проходження курсу!

Ну що, ви готові до навчання пізнання справжніх себе?

"Самопізнання подібно цибулині. У ньому багато шарів, і чим більше зчищаєш їх, тим більша ймовірність, що заплачеш"
Марк Менсон
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/B4pOa-unkI4/
 
Угорі