Що нового?

Придбаний Bencb789 - The Tournament Masterclass

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 25500 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 884 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Bencb789 - The Tournament Masterclass
рівень експерт російською мовою вартістю 1169$

Опис матеріалів
Префлоп
У нашому префлоп-курсі ми розкриваємо всі можливі сценарії. Солідні діапазони на префлопе-основа гри. Без них успіху вам не домогтися. Я навчу вас не тільки солідно грати, але і домінувати на префлопі. Ви дізнаєтеся, як грати ідеально проти сильних опонентів і як експлуатувати помилки слабших. Я розробив діапазони для всіх ситуацій, включаючи Оупен-рейз, стіл, 3-бет, колл 3-бета, 4-бет, пасивний захист і гра на стек. Ми розглянемо гру з глибокими і короткими стеками. Ви відразу ж можете включити ці діапазони в свій репертуар. Проблема:» Я не знаю, як тут грати " більше не АКТУАЛЬНА. Я поділюся з вами всіма прийомами по виявленню слабких опонентів.
Постфлоп
За підсумками курсу для вас більше не залишиться білих плям у грі на постфлопі. Я дам вам покрокові керівництва для кожного одиничного сценарію, можливого на постфлопі-неважливо в позиції або без неї, в якості префлоп-агресора або при пасивному захисті. Ми обійдемося без зайвих ускладнень. Вам дадуть деталізовану і ефективну методику, яку легко застосовувати на практиці. В якості бонусу я додав відео по грі з коротким стеком. Я покажу вам, як грати і коли застосовувати GTO. Я також розповім вам про переваги та недоліки обох стратегій. За допомогою саме цих методик і стратегій я заробив мільйони доларів в покері. Крок за кроком я навчу вас розігрувати кожну руку ідеально, мислити логічно від префлопа до постфлопа і знаходити краще рішення в лічені секунди. Щоб перевірити ваше розуміння цієї інформації, я додав домашні завдання, в яких вам належить брати контроль над ситуацією і використовувати отримані знання в грі. Пам'ятайте, що від вас вимагається активна участь в програмі. Якщо ви не хочете діяти, не купуйте курс. Практика повинна бути другом теорії, а не її ворогом!
Шортстэк
За свою кар'єру я відіграв мільйони рук з коротким стеком, сотні тисяч SnG і десятки тисяч ситуацій на баббле по ICM. Мій багаторічний досвід допомагає мені бити найвищі ліміти. Я бачив все. Я проаналізував всі можливі ситуації. У цьому форматі ви будете вчитися на моєму досвіді. Будьте уважні: ви, напевно, думаєте, що ситуації по ICM в MTT виникають досить рідко. Це правда, але помилки обходяться в 100 разів дорожче. Грубі помилки за фінальним столом можуть вбити весь ваш вінрейт. Я навчу вас уникати цих помилок. Я навчу вас основам ICM і основам гри за ризиками, а також розповім про вплив ICM на нашу префлоп-стратегію. Я покажу вам, як грати за фінальним столом, і як ICM впливає на нашу постфлоп-гру. Потрібно бути готовим до гри під тиском великих грошей, інакше одна помилка може зруйнувати вашу мрію. Ці відео по ICM можна оцінити в тисячі доларів. Ви також отримаєте уроки по пушам і коллам в ранній і середній стадіях гри, а також про рестіли і реакції на них. Я дам вам діапазони рестілов і коллов рестілов, які ви можете включити в свій репертуар вже зараз!
Укладення
Якщо чесно, я заздрю слухачам цього курсу. Шкода, що нічого подібного не існувало тоді, коли я тільки почав серйозно займатися покером. Мені довелося все вивчати самому. ГРІНД, теорія, аналіз, годину за годиною, день за днем, з року в рік. Тепер я передаю свої знання вам-користуйтеся на здоров'я. Я люблю покер. Це моє захоплення, і з нього ви можете отримати вигоду для себе. Ви можете уникнути зайвих труднощів і швидко домогтися успіху. Не потрібно повторювати мої помилки. Зрозумійте мене правильно, вам в будь-якому випадку доведеться вкладати час і сили. Важливо те, як ви будете працювати над собою. Зазвичай мені платять тисячі доларів за індивідуальні тренування. У цьому курсі є все необхідне за менші гроші. Це 20-30 годин високоякісних матеріалів за незначну ціну в порівнянні з моїми тренерськими ставками. Я з легкістю міг би подвоїти або потроїти ціну курсу в будь-який момент, так як знаю, що дійсно працює, а що – ні.

СКЛАД

Теорія та адаптація на префлопі, 200 + діапазонів
Теорія та застосування GTO та експлуатаційна гра
Неперевершена стратегія гри на постфлопі
Майстерність 3-бетів
БОНУС: Курс гри з коротким стеком на постфлопі
Більше 20 годин відеоматеріалів
  • Просунута ICM-теорія для шортстеків на префлопі
  • Наука рестилів і їх колірування
  • Ідеальні пуші і колли для шортстеків
БОНУС: майстерність постфлопа по ICM
Додаткові 7 годин відеоматеріалів для " експертів»
БОНУС: розбір 100.000 WCOOP з goOse.core!

https://raiseyouredge.com/tmc-russian
 
Угорі