Що нового?

Придбаний Бере Shapo (ymi_hm)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 166 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Бере SHAPO гачком. Майстер-клас.

Про таке не пишуть в книгах з в'язання. У кожному МК я ділюся своїм досвідом і професійними секретами.

Майстер-клас містить навчальні відео, тому підійде новачкам:
  • як в'язати основні візерунки
  • як читати схему ( це я теж детально розповідаю), як скласти схему для свого розрахунку (в мк я саме цьому і вчу, робити всі потрібні розрахунки)
  • як в'язати бере, показую все дуже докладно, зупиняюся на всіх ключових моментах, щоб Ваше виріб теж виглядало професійно.
  • показую два варіанти зшивання берета (гачком і голкою), розповідаю на прикладах, в чому відмінності і переваги кожного із способів.
Знання, отримані з МК, можна сміливо застосовувати і при в'язанні шапок.

Також майстер-клас містить графічні схеми, покрокові фото процесу в'язання і текстові пояснення.

Зв'язати такий бере можна на будь-який обхват голови. Майстер-клас містить повний алгоритм розрахунку ширини берета, висоти берета, висоти клина і розподілу висхідних рядів. Вам не потрібно потрапляти мою щільність, Шукати точно таку ж пряжу. Я навчу вас робити розрахунок на будь-який розмір і з будь-якої відповідної пряжі.

У МК я використовую пряжу Газзал Бебі Вул XL (150м/50г). І рекоменду для в'язання цієї моделі берета будь-яку шерсть/полушесть (меринос, Кашемір, альпака, яка завгодно шерсть), полухлопок (бавовна з акрилом, бавовна з мериносом). Відповідна товщина пряжі 80-125 м в 50 гр. Чим товщі пряжа, тим рельєфніше буде виглядати візерунок. Головне, щоб пряжа тримала гумки.

Ця модель в'яжеться дуже швидко, її можна пов'язати за кілька вечорів. В середньому я в'яжу такий бере за 6 годин. Дівчата з тестової групи зв'язали його за неповних два дні.

https://www.instagram.com/p/CVzkOMOActX/?utm_medium=share_sheet
 
Угорі