Що нового?

Набір учасників [Berkana] Новорічні листівки (Кіра Бондарєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 585 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Старт 18 грудня 2020

Зима, незважаючи на холод і холоднечу за вікном, час найдобріших свят в році - Новий рік і Різдво.
Це дійсно добрі свята, коли ми даруємо свою любов і тепло оточуючим, а також отримуємо добро від них у відповідь.

саме з цим завданням і покликаний справлятися наш новий курс - "Новорічні листівки". Теплі, добрі, приємні оку," Кіношні " зимові пейзажі, які будуть гідно виглядати на полицях у тих, кому ви їх подаруєте.

Ми не тільки намалюємо якісь конкретні роботи, ми освоїмо техніку перекладу будь-якого референсу (фотографії) зими в "кіношну" - це цілий унікальний алгоритм роботи зі світлом, тінями, змішаннями кольорів, розтіканнями і тд.

У нас буде 6 докладних уроків з наступних тем:
Діти та подарунки.
Ярмарок в центрі міста.
Затишний святковий вечір біля каміна.
Село Діда Мороза в Лапландії.
Дід мороз поспішає до нас.
Зима по т. Кінкейду.

Техніку курсу можна охарактеризувати як"м'який реалізм". Ми прагнемо до реалізму і обсягу, але де потрібно, використовуємо стандартні акварельні прийоми-розтікання по вологому, м'які плями, узагальнення і т. д.
Це потрібно і для того, щоб зберегти дух казки, яка витає в повітрі в новорічні свята, але ще й потім, щоб не ускладнювати роботу надмірним деталями, які нам не потрібні.

Кожна робота-це не просто красиво намальована картинка. Це цілий набір прийомів, які ви можете, в подальшому, комбінувати в будь-яких потрібних вам комбінаціях, переводячи будь-який референс в "кіношну казкову зиму".

Ми будемо використовувати різні варіанти композиції і компонування картини, переводити фото з денного освітлення в нічний, міняти об'єкти, деталі, додавати своє, посилювати світіння, міняти колірну гамму, підбирати найкращі поєднання відтінків, використовувати контраст в своїх цілях, передавати обсяг в просторі і навіть в снігопаді.
https://vk.com/berkana8?w=wall-109972262_7269
 
Угорі