Що нового?

Придбаний [BETO] Школа Беттінга. Пакет Лайт

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4000 ГРН
Учасників: 0 з 45
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 92.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[BETO] Школа Беттинга. Пакет Лайт


Прохання змінити опис на ось це:

Ти почнеш обігравати букмекера!!!
Краща пропозиція на ринку, аналогів немає!
Представляю вашій увазі професійну школу беттінга від BETO!
Думаю, кожен з вас прагне до стабільного заробітку в ставках на спорт,але,по факту,гра йде в мінус.

Було б чудово, якби ви могли дозволити собі працювати віддалено з будь-якої точки світу і не залежати від третіх сторін , чи не так?
Це мрія кожної людини, лежати під пальмою, в ноутбуці, приділяючи 2-3 години свого часу і заробляти 10-20 місячних зарплат звичайного робочого людини, чи не так?
Я вам скажу з упевненістю 100% що-це більш, ніж реально!

Але, для такого сценарію свого життя, що робите ви? За фактом, нічого, крім того, що програєте гроші кровожерному букмекеру і купуєте різні платні послуги за типом ВІП груп, експресів і т. д., які в 99% призводять до ще більшого зливу вашого ігрового банку!

Я дам тобі можливість зробити той самий крок по виконанню твоєї мети!

Коротка передісторія:
Грамотного навчального курсу ви не знайдете взагалі ніде!!!

На просторах телеграм багато пропозицій з псевдо навчанням базового логічного аналізу від якого толку 0! Купа неробочих стратегій і алгоритмів. На цьому закінчуються всі навчальні послуги в ставках на спорт.

Я ж, працюю в ставках вже 9 років , вклав купу грошей і часу в свій розвиток , починаючи від покупки курсів, закінчуючи читанням все можливих книг.

І всі ці знання ,всі свої напрацювання,стратегії, алгоритми ,спостереження і т.д., записав у відеоформаті.

Працював я над цим курсом 3 роки , писав в текстовому форматі , кожен день додавав інформацію в кожен з уроків. Далі я записав це все у відеоформат! Багато хто знає, що я хотів запустити цю школу ще минулої осені, але, зіткнувся з масою недоробок , я хотів зробити 100% якісний продукт і я його зробив!!!

Пройшовши цей курс, ви станете краще ніж 99% телеграм аналітиків!

Вам не потрібно буде купувати супер Мега експреси, псевдо інсайди , Мега ставки, ВІП групи і Ультра боти!
Ви будете краще, ніж весь цей шлак разом узятий!

3️⃣ Пакет «Лайт " (Урок за трендами, теорія, 2 алгоритми, стратегія обидві заб'ють, гол у першому таймі, ТБ(2.5)!)
Вартість-90$ (30 місць)


Продаючий пост https://t.me/c/1360835621/10844
Група в телеграм https://t.me/+LnC_VYqoXaYxNDcy
 
Угорі