Що нового?

Набір учасників Без тривог. Липень 2020 (Олеся Берген)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2758 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 41.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Базовий курс"Без тривог"

Це курс про причини, симптоми і терапію тривожного розладу.

кому підійде цей курс?
  • тим, хто страждає від тривоги, фобій, панічних атах, страху смерті.
  • тим, хто шукає у себе постійно якісь хвороби і тривожиться за своє здоров'я, боїться вийти на вулицю, відчуває страх перед людьми.
  • тим, хто страждає від нав'язливих думок і\або рухів, часто відчуває стан дереалізації і деперсоналізації.
  • тим, хто хоче зрозуміти причину свого стану і навчитися працювати з симптомами.
багато хто не може знайти свого фахівця або з якоїсь іншої причини не може/не хоче йти в терапію. Так ось, базовий курс це якраз навчання навичкам самотерапії. Тобто тільки те, що ви дійсно можете зробити самі.

Курс = проходження інтенсивної групової терапії. У процесі марафону учасники дійсно вирішують багато проблем, справляються з симптомами, вчаться бачити причини і працювати з ними.

На курсі я працюю в групі з учасниками, так само мені допомагають куратори. Ми відповідаємо на питання, направляємо, підтримуємо, допомагаємо зрозуміти матеріал. Ми на зв'язку, ви не будете справлятися з усім на самоті.


базовий курс спрямований на введення в терапію. Тобто це основа, це самий початок.

1 блок:
  • механізми і симптоми неврозу
  • панічні атаки
  • тривога
  • основні страхи: агорафобія, іпохондрія, страх смерті і т. д.
2 блок:
  • нав'язливі думки
  • астенія
  • психосоматика
3 блок:
  • внутрішній конфлікт
  • Вторинна вигода
  • опір терапії
  • основи КПТ. Робота з ірраціональними думками.
4 блок:
  • переконання і глибинні установки
  • емоції
  • уважність
Курс побудований на методах інтегративної терапії, ми застосовуємо інструменти різних шкіл і напрямків для того, щоб вирішити важливі завдання і допомогти собі впоратися з цим станом.

Крім вебінарів і аудіо лекцій, є практичні завдання, вправи і практики. У блозі є сотні відгуків, деякі з них ви можете побачити на слайдах внизу.

тривалість курсу: 8 тижнів (2 місяці).
12 двогодинних прямих ефірів, аудіолекції та завдання, відповіді на запитання.

механізм курсу:
1-2 рази на тиждень прямий ефір, в якому я даю теорію і відповідаю на питання. Між ефірами є текстові та аудіо завдання.
На кожну тему даються кілька практичних завдань.
Зворотній зв'язок, відповіді на питання, рекомендації від мене і кураторів кожен день в загальному чаті.
Вся інформація залишається у вас назавжди

Що потрібно для курсу:
Вам потрібні тільки 2 додатки: телеграм і Instagram.
У телеграмі буде чат із завданнями і готельний чат для спілкування, в Instagram - закрита група для прямих ефірів.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://taplink.cc/bez_trevog/p/28164d/
 
Угорі