Що нового?

Придбаний Безкаркасне крісло, модель 13 (G. iv.macrame)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 166 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ось воно ☺ ! Це безкаркасне крісло... Моя 13 модель -( тільки багато разів перероблена)
.
✴ Плела ще минулого року таку, переплітала кілька разів, і ось в один прекрасний момент все таки вийшло, але тільки через багато переробок, не зрозуміла, яка з записів правильна. Вирішила що якщо буде замовлення, зможу повторити по вимірах, адже крісло у моєї мами.
.
✴ Тут у мене попросили МК на нього, і заказик поступив... Ось я і подумала, що треба зняти МК. Зняла все на мк, але в підсумку не вийшло те що потрібно. По фото, вийшло як і колишнє моє крісло, а по зручності ... Я ж не можу не продати, не МК запустити ☺ .
.
️ ️ І потім я передумала все, переробила, змінила багато елементів в голові і почала нове!!! Вийшло!!! Те що потрібно!!! Та ще й з сюрпризом ☺ .
.
️ ️ Ось тепер, я в 13 моделі впевнена на 100 відсотків... Можна і вам показати...
.
✴ Незалежну оцінку, крісло пройшло на УРА!!! Для мене це дуже важливо!!! Я задоволена!!!
.
✴ МК вже готовий (спасибі моїй донечці, вона мені дуже допомогла з ним, у мене б часу не вистачило б на все)
.
Ціна 450 руб. Так що якщо хто хоче, Ласкаво просимо в директ!!!
.
✴ На це крісло не треба металевих основ.
.
✴ Модель глибока, комфортна... Шиття подушок в майстер-класі теж є.
.
✴ Всім гарного настрою

https://www.instagram.com/p/CEbS1L0o-J7/
 
Угорі