Що нового?

Придбаний Безкоштовний трафік і продажі з сайту Pinterest або 1000$ в тиждень

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 250 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 13 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Безкоштовний трафік і продажу з сайту Pinterest або 1000$ в тиждень. Сила піннінга являє собою онлайн-програму навчання людей, які:

  • хочуть заробити і отримувати безкоштовний трафік на свій сайт або ж продажу
  • хочуть отримувати результати з сайту Pinterest, але мало часу
  • хочуть ясного і короткого плану, який дасть результат..
якщо ви хочете, що б хтось показав вам крок за кроком як отримати більше трафіку і клієнтів, то це для вас. Використовуйте Pinterest розумним способом, починайте збільшувати відвідуваність вашого сайту відразу. У вас виникли важкі часи в отриманні потрібних людей на ваш сайт? Хотіли б ви продавати більше ваших товарів і послуг? Хочете що б хтось показав Вам як це зробити?

я збираюся показати вам, як Ви зможете:

  • швидко і легко зробити візуальний контент, який буде продавати ваші товари і послуги.
  • застосувати прості способи просування, що дозволить збільшити обсяг трафіку, який Ви отримаєте з Pinterest.
  • збільшити видимість своїх товарів і отримати більше довіри і замовлень від людей, які будуть лайкати і просувати Ваш товар на Pinterest.
нехай Pinterest працює на ваш бізнес! Можливо, ви багато чули про Pinterest і що цікаво, а чи може він дійсно працювати на Вас і ваш бізнес. Я теж була налаштована скептично, поки не побачила на власні очі результати які стали можливі, застосовуючи кілька простих (впорається будь-хто, хто вміє користуватися мишкою) способів. Більшість людей не використовують Pinterest, щоб розкрити весь свій потенціал. Вони просто не знають, що робити. Ну уявіть, що ви істотно збільшуючи трафік, який будете отримувати з Pinterest в найкоротший термін і отримуючи прибуток, а самі в той же час займаєтеся своїми справами! Хіба не було б здорово мати чіткий і лаконічний план, щоб слідувати йому, повторювати крок за кроком, що б впевнено себе почувати, знаючи що ви робите все правильно? Незалежно від вашої галузі, Pinterest-це місце для будь - якого бізнесу, і його не можна ігнорувати-з нього зараз отримують більше трафіку, ніж з YouTube, Google+ і LinkedIn разом узятих! Плюс трафіку, який йде з Pinterest, це те що він має найвищий дохід, ніж будь-які інші соціальні мережі!

Отримайте результати швидше і краще, ніж всі інші. Я можу допомогти Вам позбутися від розчарування заробітку в соц.мережа. Ваші клієнти на Pinterest шукають вас. Більше 70% людей використовують Pinterest, щоб отримати натхнення на покупку, а на Facebook лише 17% людей використовують його для покупок! Джерело: американські маркетологи. "Уолл Стріт Джорнал" нещодавно опублікував, що користувачі Pinterest майже в два рази частіше, ніж користувачі Facebook купують товар. Але проблема полягає в тому, що багато людей неправильно використовують Pinterest для своїх товарів і це насправді шкодить їхньому бізнесу. Вони не знають, що вони роблять, тому вони витрачають багато часу, роблячи те, що не приносить результату.


як мені використовувати Pinterest для заробітку ?
трохи більше року тому я почала новий бізнес і боролася за те, щоб отримати послідовний і якісний потік клієнтів для моїх сайтів. Я пробувала все, Facebook, пошукова оптимізація, платила за кліки по рекламі - і ще багато чого. Але це коштувало великих грошей (яких у мене не було) і вони дійсно не працювали. Я почала отримувати струмочок трафіку з Pinterest, ще в січні 2014 року, і скористалася нагодою, застосувала мій досвід в онлайн-маркетингу. Витративши місяці на вивчення і тестування різних систем і способів з моїми власними товарами я змогла визначити що насправді працює на Pinterest. Я розробила просту формулу, яка допоможе вам оптимізувати контент, який ви розміщуєте в Інтернеті, так що Ви зможете збільшити ваш трафік і продавати більше Ваших товарів і послуг онлайн. Особисто я використовую Pinterest, як Ринок що б продавати свої товари і сервіс , для отримання тисячі нових відвідувачів і тисячі доларів в продажах щомісяця.

і так підіб'ємо підсумок про курс:

  1. відвідувачі Pinterest охоче витрачають свої гроші.
  2. Вам не потрібно бути технічним фахівцем, щоб використовувати цю нову платформу.
  3. я навчу вас стратегії, яку ніхто більше не використовує у своїй ніші.
  4. ви зможете побачити збільшення трафіку і продажу з Pinterest менше ніж за тиждень.
  5. я пропоную вам курс, який допоможе заощадити купу часу і відразу перейти до результатів.
  6. детальніше в продажнику

 
Угорі