Що нового?

Набір учасників Безпека в Інтернеті (Марина Ланцбург)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Заходжу в інет за конкретною книгою, а екран мені підкидає авторів, що, на думку робота, мені цікаві, новини і ще стільці, які я шукала вчора. Я тисну. І поїхало ...

Всі ми користуємося світовою павутиною. Але має місце і зворотний процес: інтернет полює за нами. Ексгібіціоністи, що кайфують від поглядів тисяч людей, і недоучки, що ловлять хвилини слави, хочуть заволодіти нашою увагою і часом. Великі корпорації і дрібні ділки, та й просто шахраї прагнуть роздобути нашу увагу і гроші.

Чи доводилося вам потрапляти в такі мережі?

1. Ви зайшли в Інтернет, щоб подивитися конкретну інформацію і зависли, далеко пішовши від початкової мети? (час втрачено)

2. Ви розіслали надійшла до вас в месенджер інформацію друзям, а вона виявилася фейком? (удар по довірі)

3. Ви висловили свою думку в мережі, а у відповідь почули образи і перехід на особистості? (удар по самолюбству)

4. Ви прослухали прямий ефір в І і болісно відчули свою неспроможність і неуспішність? (удар по самооцінці)

Інтернет несе колосальні переваги. Можна вчитися у професорів світового рівня, Слухати спікерів за темами, отримувати довідкову інформацію в найкоротші терміни, спілкуватися з друзями, колегами та клієнтами з різних куточків світу.

Але, важливо (!): виходячи на простори Інтернету, залишатися капітаном корабля, а не носитися тріскою в океані з волі хвиль і вітру. А для цього потрібен критичний погляд на речі, володіння основами інформаційної та психологічної грамотності.

Як прокладати свій маршрут у світовій павутині?

Програма вебінару


  • як не дозволяти керувати своєю увагою всупереч власним інтересам
  • як виявляти наміри спікера
  • як визначати надійність джерела інформації та достовірність відомостей
  • як не піддаватися на маніпуляції
  • як відсікати зайве
  • як не дозволяти псувати собі настрій
  • як отримувати максимум користі з того, що можна отримати з соцмереж
  • як піклуватися про свій імідж в мережі
  • яким чином реагувати на недоброзичливців
на вебінарі ви дізнаєтеся, як спілкування в інеті і соцмережах зробити корисним для себе, як в інформаційному, так і в емоційному плані і уникнути підводних каменів і неприємних наслідків.

Сайт, що продає:

https://privatelink.de/?https://www.psymama.ru/kurs/bezopasnost-v-internete
 
Угорі