Що нового?

Придбаний Біль. Від розуміння-до управління (Костянтин Берман)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 109.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

До якого лікаря або терапевта Вам слід звернутися, коли ви відчуваєте біль? Хто найкраще допомагає людям з хронічним болем? Мені до кого: до невролога, остеопату або масажиста? Або лікуватися голками в пальці, банками на живіт і примочками на поперек? Що робити? Це головне питання, на яке потрібно відповісти.

Але відповісти на нього можна лише тоді, коли сама біль стає більш зрозумілою. Коли ви краще розумієте, з чим маєте справу, то можете краще з цим впоратися. Пошук оптимального для вас фахівця може бути звужений, а гроші і час зекономлені, часом досить значно. Люди витрачають на марне і неефективне лікування силу-силенну грошей, тому що людину необізнаного і нерозуміючого дуже легко провести. І якщо хтось думає, що неформальна і приватна медична і парамедична практика-це царство кришталевої чесності, то це не так. Тільки ваша власна обізнаність у власній проблемі зробить ваш вибір методу і фахівця більш розумним. А оскільки проблемою в більшості випадків є біль, то я пропоную саме з нею і розібратися.

Чому більшість пропонованих методів мають дуже короткостроковий ефект? Чому вам пропонується постійне і регулярне відвідування фахівця протягом багатьох років? Я знаю відповіді, тому що роками по крихтах їх збирав. І ці відповіді зібрані в одному місці і будуть озвучені на найближчому вебінарі " біль. Від розуміння - до управління".⁣⁣⠀
⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
питання, на які ви отримаєте чесну і конкретну відповідь:⠀ ⠀ ⁣ ⁣ ⠀
❓ Чому "воно болить"?⠀⠀⁣⁣⠀
❓ Чому біль зберігається довгий час після минулої давно травми?⠀⁣⁣⠀
❓ Фізіологія болю.⠀⠀⁣⁣⠀
❓ Що ви можете зробити самостійно для зменшення болю?⠀⠀⁣⁣⠀

після вебінари ви зможете: ⠀ ⁣ ⁣ ⠀ ⠀ ⁣ ⁣ ⠀
✅ Допомогти своїм близьким реальним і працюючим Радою.⠀⠀⁣⁣⠀
✅ Навчитися шукати "правильну" допомогу фахівців.⠀⠀⁣⁣⠀
✅ Навчитися розуміти, хто вам допоможе, а хто ні.⠀⠀⁣⁣⠀
✅ Заощадити ваші гроші, витрачені на неефективне лікування.⠀⠀⁣⁣⠀
✅ Навчитися допомагати фахівцям допомагати вам.⠀⁣⁣⠀

Бонус: книга "стратегії відновлення" канадського фізіотерапевта Грега Лемана в подарунок кожному учаснику вебінару. Перекладена мною на російську мову з люб'язного дозволу автора.

Автор Костянтин Берман, berman_o_boli
⁣ ⁣Масажист - антибрехолог ⁣ ⁣
Практика викладання-з кінця минулого століття

27 -28 березня з 18.00 до 21.00⠀
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CLv29zrpogA/
 
Угорі