Що нового?

Набір учасників [[Білий Цифровий Код] Керівництво. Тариф в PDF форматі (Іван Тутинін)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 57
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Перед тобою-260 годин розробки, 193 сторінки концентрованої користі, 177 наочних прикладів по контенту і залученню. Це прості покрокові інструкції, які зроблять тебе рок-зіркою соціальних мереж. Ти просто береш, робиш і отримуєш результат.

Ти навчишся безкоштовно збирати навколо себе цільову аудиторію. Будеш щодня збільшувати кількість своїх активних читачів.

Навчишся писати такі пости, які будуть показувати фільми в головах читачів. Твої пости будуть читати, як книги про Гаррі Поттера, не відволікаючись. Обговорювати, як фінальну серію Гри престолів. Чекати, як приватні фотографії найкрасивішої жінки в сім'ї Кардашьян.

Навчишся привертати увагу візуальним контентом. Виділяти свої пости навіть в переповнених новинних стрічках. Отримаєш чит-код для обходу розумної стрічки. Я зроблю так, що вся увага аудиторії буде належати тобі.

Навчишся працювати з аудиторією. Я розповім і покажу, як зробити так, щоб твої навіть самі даремні пости набирали сотні мяуків і коментарів. Ти станеш улюбленцем своєї аудиторії, вона буде довіряти тобі. Ти ж розумієш, що без довіри у тебе не буде продажів?

Про продажі ми з тобою теж поговоримо. Ти ж напевно в нічній темряві мрієш про те, щоб до тебе приходили клієнти і відразу запитували - куди платити? Ооо, це потужна і заборонена магія, але я дам тобі пару уроків.

Мурководство - це не набір не пов'язаних між собою глав. Це глибоко опрацьована методологія. Знання, які даються в певній послідовності. Кожна глава мурководства складається з трьох частин:
  • трохи теорії для розуміння загальних принципів просування;
  • багато прикладів з особистого досвіду, щоб ти наочно бачив, як теорія перетворюється на практику і міг зробити за аналогією;

https://privatelink.de/?https://vk.com/market-184802913?w=product-184802913_3838250%2Fquery
 
Угорі