Що нового?

Набір учасників [[Біо психо соматика] секрети дитячого здоров'я. Тариф База (Володимир Мікеда)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 8824 ГРН
Учасників: 1 з 92
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 99.8 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ви отримаєте: запис онлайн курсу (3 вебінари + 32 уроки+4 домашніх завдання)
За два місяці ви навчитеся допомагати своїм дітям бути здоровими за допомогою методики "Біопсихосоматика"
Кому корисний цей курс:
  • батькам (мамам і татам), у яких часто хворіють діти
  • Мамам і татам, у яких діти відстають у розвитку
  • стурбованим соціальною адаптацією дітей батькам
  • батькам підлітків, які хочуть, щоб дитина менше часу проводила в Інтернеті
яких результатів ви досягнете після навчання:
  • можете вирішити проблеми зі своїм здоров'ям і здоров'ям своїх дітей
  • зрозумієте, що і як потрібно робити, щоб ваші діти були здоровими
  • оволодієте теоретичними знаннями і практичними навичками оздоровлення себе і своїх близьких
  • освоїте діючу методику оздоровлення без ліків себе і своїх дітей
  • розвинете вміння допомагати собі і близьким відновлювати здоров'я без ліків
Програма курсу" секрети дитячого здоров'я "
  1. чому людина хворіє. Чому біологічний мозок створює хвороби в тілі людини. Три важливі періоди формування здоров'я людини.
  2. Як діти пов'язані з батьками і чому? На скільки батьки можуть вплинути на здоров'я своєї дитини. Як цей зв'язок потрібно використовувати, щоб дитина була здоровою.
  3. П'ять законів німецької нової медицини. Розберемо правила протікання хвороби в тілі людини. Розглянемо вплив на здоров'я вірусів і бактерій.
  4. родове дерево, родові зв'язки і закони. Чому нашим дітям передаються хвороби від бабусь і дідусів і що робити, щоб це не приходило.
  5. діагностика стану здоров'я. Навчимося знаходити причини хвороб у себе і дітей.
  6. терапевтичні техніки для роботи один з одним, з дорослими і дітьми. Практичні інструменти для усунення хвороб і оздоровлення.
  7. ознайомлення з часто зустрічаються захворюваннями. Причини захворювання, способи вирішення конфліктів, терапія.
  8. особливості роботи з дівчатками і хлопчиками. Комплекс Електри, Едипів комплекс, статеве дозрівання, як дівчинку підготувати до місячних, як виховувати хлопчика, якщо немає тата.
https://sdz.mikeda.ru/
 
Угорі