Що нового?

Придбаний Биохакинг: чарівна пігулка. Потік 5. Тариф Практика (Анна Хворост)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6614 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 84.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ви отримаєте:
інформаційні матеріали марафону-лекції в записі
  1. тіло: 6 уроків
  2. відносини: 6 уроків
  3. гроші: 6 уроків
  • майстер-клас від візажиста
  • лекція від косметолога-дерматолога
  • лекція про фінансове розширення
  • лекція про консервативні інвестиції
Кому підійде Пігулка:
Марафон підійде кожному, хто хоче навчитися генерувати внутрішній ресурс, любити себе і своє тіло, працювати без вигорань і заробляти більше, ніж зараз.
  • У мене не вистачає сил на життя. "Відпочину як-небудь потім" - твоя щоденна мантра. Немає часу на здоровий сон або зустрічі з друзями.. Зате є тьмяна шкіра, слабке волосся і втомлені очі.
  • я усвідомила що я в * Опі. Хочеш вирости в доході, вести світське життя: ходити в дорогі ресторани і одягатися в ЦУМі, потрапити в оточення цілеспрямованих людей і нарешті вибратися з обридлої рутини.
  • я хочу налагодити своє особисте життя. Втомилася від того, що твій партнер ні до чого не прагне? У вас немає спільних планів на життя, а може він забороняє тобі бачитися з подругами і не дає реалізовуватися.
твій результат:
  • знайдеш час на якісний відпочинок, не втрачаючи при цьому в доході. Почнеш піклуватися про своє тіло, ходити на масажі і випивати добову норму води. Показники організму прийдуть в норму, і ти станеш відчувати себе бадьорою і енергійною.
  • Прокачаєш фінансове мислення і дозволиш собі заробляти більше. Розвинеш свій внутрішній потенціал за рахунок генерації ресурсу, встановлення особистих кордонів і роботи з сексуальною енергією.
  • знайдеш внутрішній ресурс, а разом з ним і впевненість в собі, розкриєш жіночність і сексуальність, станеш самодостатньою і дозволиш чоловікам красиво доглядати за тобою.
1 тиждень: генеруємо внутрішній ресурс
  • Сон: як спати так, щоб завжди висипатися
  • Їжа: як і що їсти, щоб без дієт регулювати свою вагу і якість тіла
  • Вода: як поліпшити своє життя і стан організму тільки за рахунок водного балансу
  • Активність: як перестати зливатися зі спорту і зробити його улюбленою звичкою
  • Стрес: як керувати стресом для досягнення цілей і не давати йому керувати тобою
  • Відпочинок: серіали, скролінг стрічки і читання книг-це не відпочинок! А що таке, цей відпочинок, і як відпочивати, щоб відчувати себе ресурсно
2 тиждень: відносини
  • Здорові відносини: як будувати відносини на любові, повазі і довірі | що означають ці слова насправді
  • Відносини з сім'єю: як вибудувати відносини з сім'єю так, щоб вони всім приносили радість і задоволення
  • Побачення з собою: чому, поки не полюбиш себе, ніхто тебе не полюбить | і як все-таки полюбити себе
  • Майстер-клас від візажиста: як зробити денний макіяж, який підкреслить твою красу і трансформувати його у вечірній
  • Майстер-клас від сексолога: як розкрити свою жіночність і сексуальність
3 тиждень: гроші
  • Грошова та сексуальна енергія: чому розвиток сексуальності впливає на фінансове зростання
  • Формули бідності і багатства: чому багато заробляти - не означає Стати багатим
  • Фінансове мислення: що насправді робить людину багатою
  • Практика "розширення фінансового мислення": що таке" фінансова стеля " і як подолати цю вершину
  • Кредити і розстрочки| чому багаті ними користуються/як я купила останній айфон в офіційному магазині за 50.000 р, замість 150.000 ШТООООО?!
  • Інвестиції: що означає фраза "Гроші роблять гроші", і як це працює в сучасному світі
https://khvorost.org/vp5
 
Угорі