Що нового?

Придбаний [Бізнес Богачова] Франшиза магазину кросівок (В'ячеслав Богачов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4409 ГРН
Учасників: 0 з 240
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 10642

прихований контент для користувачів Aurora, Soha.
Натисніть, щоб розкрити...

Готовий бізнес для твого міста, який можна запустити за два дні!

ось повний список того, що буде входити в мою франшизу:
  • Три постачальника з РФ (термін доставки 3 дні, а цінники як безпосередньо з Китаю).
  • один оптовик(великий склад, від 8 пар закуп). Другий може надсилати кросівки по одній парі або працювати по дропшипінгу, але цінник дорожче. Третій теж займається оптом, на ринку взуття 12 років. Якість кросівок найкраще на ринку.
  • Метод покупки оголошень Авіто Турбо за 20% від їх реальної вартості, на перших порах, поки не розкручені соц.мережі-це відмінний спосіб заявити про себе на ринку за розумний бюджет.
  • 10 каналів трафіку з повними інструкціями по впровадженню, які я перевірив особисто.
  • продають оголошення avito, які я особисто налаштовував більше місяця, консультація по ефективному запуску інтернет магазину.
  • готовий дизайн групи ВК, залишається тільки взяти і поставити!
  • А також інструменти SMM з усіма інструкціями, які я використовую особисто.
  • готовий дизайн аккаунта Instagram і smm-інструменти до цієї соц.тенета.
  • повний контент план в соціальних мережах за допомогою якого активність вашої групи/аудиторії буде на першому місці серед конкурентів. А передплатникам вашої групи буде цікаво взаємодіяти і таким чином вони будуть залучати друзів.
  • При бажанні відкриття офлайн точки даю вам всю інформацію з юридичних моментів ведення даного бізнесу.
  • перший час можна працювати без офісу і без оформлення.
  • скрипти продажів при розмові з клієнтом по телефону, а також в живу.
  • Комплект фотографій покупців, які ви зможете використовувати у себе в якості портфоліо, щоб викликати довіру у справжніх покупців.
  • постійна підтримка, загальний чат і спільний розвиток, зв'язок в Скайпі, розбори і допомогу в будь-який час доби.
Все, мені набридло розписувати, але це реально не все. Я писав франшизу тиждень! Там весь мій успішний досвід запуску і подальшої роботи. Такої інформації не буде ніде! Стартовий капітал - не потрібен. Якщо ви не хочете відкривати магазин, хочете працювати без офісу, просто на доставці і замовляти кросівки по одній парі, то стартовий капітал вам не потрібен взагалі. Якщо ж ви хочете зняти офіс і завезти туди асортимент, то тут все залежить від Вас і Вашого бажання витрачатися і вкладати в бізнес. Можна завести 100-200 пар, а можна завезти 30-50 пар. Можна зробити справжній шоурум з крутими вітринами, а можна поставити стелажі в офіс і залучати клієнтів тільки з інтернету. Розберемо будь-який випадок і підкажемо правильні точки розвитку.
 
Угорі