Що нового?

Придбаний Бізнес в домашньому кріслі (Олександр Спиридонов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 254 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Бізнес в домашньому кріслі
перші 4100 рублів вже через 21 годину
без вкладень і навичок за допомогою одного сервісу і елементарних дій
Заробляти стільки і
навіть більше дуже просто!
Потрібно використовувати перевірені технології, які працюють тут і зараз.
І ось моя історія:
Я Олександр Спиридонов, рядовий 38-річний міський житель з робочою професією установника вікон і дверей.

Як висококваліфікований працівник я отримувала 24 800 рублів!
Нудно було від того, як я викручувався, щоб одягнути, взути, нагодувати сім'ю з чотирьох чоловік, та ще й платити за комуналку, школу, садок, по мінімуму влазячи в борги!

Начальство обіцяло надбавку, тільки щоб не втратити працівника, але як кажуть:обіцяного 3 роки чекають.
Чекати мені набридло, і я став потайки від дружини (дізналася б – вбила, і так грошей не вистачало)скуповувати всякі курси і методики по заробітку в інтернет. Нарешті, до мене дійшло, що там одна маячня, лохотрон і нічого вартого немає.

Рік тому я розлучився з ідеєю знайти кнопку "Бабло" і повернувся до думки побудови власного бізнесу в інтернет.
Була у мене одна ідея, яку став розробляти.
Найголовніше, що не потрібно було нічого продавати і купувати, стартого капіталу не було потрібно, та й особливих технічних навичок володіння комп'ютером теж.
Весь бізнес будувався сидячи в улюбленому домашньому кріслі.

Хочете вірте, хочете ні, але у мене все вийшло!
Зараз ця налагоджена схема стабільно приносить мені дохід не менше 125 000 на місяць.
Тепер не соромно дивитися дружині і дітям в очі. Не страшно заглядати в гаманець, коли йдемо за покупками по магазинах, адже на карті завжди є сотня тисяч рублів.

 
Угорі