Що нового?

Придбаний Бодіфлекс. Тариф стандартний (Аліна Шпак)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1471 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Шпак Метод-це не однобока тренування попи.
Це все: тіло, душа, мізки і попа, само собою.

7 днів щоранку я виходжу в прямий ефір о 10 ранку за московським часом. 1 день-1 урок.
3 прямих ефіру в цілому до 1 години:
  • розбір нових вправ
  • тренування
  • лекція
ви можете дивитися це в зручний для вас час протягом дня. Доступ до інформації зберігається на 2 тижні з дня початку марафону;
Техніку дихання ми розберемо тільки на 1ом уроці! Потім окремо до техніки ми не повертаємося!

що потрібно підготувати для марафону:
  • килимок або великий рушник для занять
  • знайти комфортний куточок будинку або поза, головне, щоб була відображає поверхню і стежити за виконанням вправ. Записуйте свою техніку виконання вправ на відео, і ви побачите свої помилки
  • антицелюлітний крем, крем для грудей, маски для обличчя, патчі
  • Лук для тренування-від "Голяка" до спорт костюма, взуття не потрібна. (прати кожен день!)
мій марафон-мої правила! Це означає, що вправи, їх послідовність, сенс і ефективність я встановлюю сама. Що говорити, як міркувати, теми лекції і все інше на марафоні я так само визначаю сама. Ваші поради та рекомендації прохання залишити при собі. Д-дисципліна

основні протипоказання до бодіфлекс:
  • вагітність
  • виразка шлунка (в період загострення)
  • будь-які захворювання серця: серцева недостатність, аритмія, тахікардія, перенесений інфаркт, ішемічна хвороба серця і т. п.
  • епілепсія
  • діафрагмальна грижа
Тариф "Стандарт"

Доступ до закритої групи в instagram bodyflex_shpakmethod в якій проходить марафон
7 відео уроків, з доступом на 14 днів
Без зворотного зв'язку та перевірки домашнього завдання


http://ilovebodyflex.ru/marathon1
 
Угорі