Що нового?

Придбаний Болі в плечовому суглобі. Діагностика вісцеральних і неврологічних першопричин (ігор Атрощенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 11
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 100.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

цих знань і цих навичок протягом багатьох років практики мені дуже сильно не вистачало в роботі. Пацієнти з болями в плечових суглобах звертаються постійно.

Мій арсенал підходів був відносно широкий:
  • Мануальне м'язове тестування всіх м'язів, які впливають на роботу плечового суглоба.
  • Діагностика та лікування тригерних точок цих м'язів.
  • Робота з укороченнями фасцій цих м'язів
  • міофасціальні техніки роботи
  • кінезіотейпування не за "стандартом", а за результатами мануальних м'язових тестів.
  • техніки лікувального масажу, нарешті...
і навіть цих знань і навичок було не достатньо для того, щоб знімати біль, відновлювати рухливість в плечових суглобах на тривалий термін, а не до першої серйозного навантаження.

Пам'ятайте, я багато разів розповідав про те, що працюю з пацієнтами за принципом "ви платите тільки за результат. Якщо ви не отримали результат - ви нічого не платите"? Так от. Переважна більшість повернень, точніше тих моментів, коли я не брав оплату з пацієнта, були пов'язані саме з ситуацією гострого больового синдрому в плечовому суглобі у пацієнта.

26 серпня 2020 року відбудеться онлайн інтенсив - біль у плечовому суглобі. Діагностика та лікування вісцеральних і неврологічних першопричин
Упор в цьому інтенсиві ми зробимо на розбір технік, через незнання яких я періодично зазнавав невдачі в лікуванні плечових суглобів. На інтенсиві ми зберемо всі пазли вашої системи по відновленню роботи в плечових суглобах за допомогою прийомів м'якої мануальної терапії.

Системи, яка дозволить давати вашим пацієнтам дивовижні результати навіть в тих випадках, коли інші лікарі, неврологи, ортопеди безнадійно розвели руками. Наочний приклад ефективності технік вісцеральної терапії в лікуванні болю і тугорухомості в плечовому суглобі стався в минулому році на безкоштовному тренінгу по роботі з грудним відділом хребта.

Тема була саме "грудний відділ", а не" плечовий суглоб "і не"робота з внутрішніми органами". І все ж нервова система пацієнта (за допомогою результатів кінезіологічної діагностики) розпорядилася інакше.

нестабільність грудино-ключичного зчленування.

Діагностика і лікування порушень роботи внутрішніх органів, які безпосередньо впливають на рухливість грудино-ключичного зчленування.

Техніки мобілізації та стабілізації грудино-ключичного зчленування.

Фіксація сухожилля головки біцепса плеча - одна з частих причин "виключення" рухливості всього плечового суглоба.

Техніка вивільнення сухожилля довгої головки біцепса плеча від спайок з прилеглими тканинами.

Корінцеві причини виникнення болю в плечових суглобах.

Відновлення іннервації плечового суглоба за допомогою техніки одномоментної роботи з корінцем спинномозкового нерва разом зі структурами ротаторної манжети плеча.

М'яка техніка усунення застарілих болів в плечових суглобах при наявності спаєчних процесів між корінцем спинномозкового нерва (який іннервує цей суглоб), твердою мозковою оболонкою і грижею міжхребцевого диска.

Сухожилля довгої головки трицепса-ще один найважливіший стабілізатор плечового суглоба.

Виявлення та усунення неврологічних і вісцеральних першопричин, які вимикають триголовий м'яз плеча і викликають болі в плечовому суглобі, від яких практично нічого не допомагає.

Діагностика та лікування вісцеральних і неврологічних першопричин порушень роботи м'язів-ротаторів плеча.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://vk.com/away.php?utf=1&to=https%3A%2F%2Fpro-health.pro%2Farticulatio
 
Угорі