Що нового?

Придбаний [[Bread∧Bread] виноградні дріжджі. Виведення. Консервація. Використання (Сергій Кирилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 968



У Грузії, в монастирській пекарні в Батумі, живе старовинна традиція випічки пшеничного хліба з використанням виноградних дріжджів, які ченці самі по осені і заготовляють.

Про це мені розповів монастирський пекар з того самого монастиря, Микола.

За мотивами цієї розповіді я запрошую вас на курс-дослідження, дослідження старовинної грузинської монастирської традиції.

Курс триватиме не менше, а може і більше десяти днів, з 26 жовтня до 06 Листопада (імовірно), але перші дні не будуть сильно насичені, так що не лякайтеся.

Відразу після чергового ефіру буде доступна його запис, так що приєднатися до курсу можна в будь-який час.

Нам для старту потрібно 2-3 кг солодкого червоного винограду будь-якого сорту.

В ході курсу ми спробуємо повторити і проаналізувати те, що відтворюється в монастирі вже багато років. Повна імпровізація, що йде по вектору старовинної традиції.

всі хліба, які спечемо, будуть придумуватися в ході курсу, їх буде об'єднувати тільки мікрофлора, здобута нами на початку курсу-виноградні дріжджі.

Разом з доступом до матеріалів курсу на 90 днів, ви отримаєте файл з рецептурами хлібів і методикою виведення, консервації та розконсервації виноградних дріжджів, а так-же безлімітну підтримку від мене з спеціально створеної для цього групі.​

https://breadandbread.ru/#rec200093637
 
Угорі