Що нового?

Набір учасників Будь готовий (Марина Мальцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1618 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Останні 1,5 роки я допомагала людям з COVID-19 одужати, відновитися після недуги і після лікування протоколами в стаціонарах. Гість, я отримала безцінний досвід і величезну кількість позитивних результатів.
Цими знаннями я хочу поділитися з вами, впевнена, що вони зроблять Ваше життя спокійніше.
Ви дізнаєтеся, як допомогти про себе, своїм дітям, подружжю, літнім батькам, отримаєте підтримку і острівець безпеки в наш вируючий час

Ви дізнаєтеся як

  • підготувати організм до можливої зустрічі з COVID-19
  • підготуватися до вакцинації якщо ви вирішили її робити
  • вийти з періоду вакцинації з мінімальними втратами для організму
  • відновити організм після лікування в стаціонарі натуропатичними методами, гість
  • відрегулювати симптоми постковидного синдрому: повернути пам'ять, нюх, здорове волосся, нормальну роботу шлунково-кишкового тракту, відновити здоров'я ендокринної, серцево-судинної системи і суглобів
  • повернутися до колишнього рівня життєвої енергії, а також до колишнього настрою і планів
наші перевірені рекомендації і схеми відновлення працюють дбайливо і без побічних ефектів. Це засоби професійної фітотерапії, натуропатичні комплекси, вітаміни, мікроелементи.
Ми порекомендуємо вам комплекси, які використовую в своїй практиці я і експерти нашого інституту.

на марафоні Ви отримаєте:
Розуміння того, на якому етапі варто звернутися за лікарською допомогою, і на які формати лікування дати/не дати згоду
Впевненість у заходах противірусної профілактики та корекції ускладнень
Список необхідних засобів для натуропатической аптечки з повним розумінням їх дії і комбінацій застосування.
Тариф я сам
https://ipnn.expert/get_ready
 
Угорі