Що нового?

Набір учасників [Buenocake] осіння колекція рецептів (Дар'я Тимофєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 654 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 1864

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Asteri, Аигога Homer, vintra, Ауріка, Дайнерис, Двалин, Коловрат Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...



Кожна колекція автора по-своєму особлива, має свою тематику, родзинку і шикарно підібраний склад. Нові рецепти,
нові текстури і смакові поєднання, незмінний формат і корисності! Забирайте свою щасливу колекцію!


ви отримаєте наступні рецепти:

- Всі PRO карамель і 2 технології приготування.

- Пряний гарбузовий кекс з хрусткою горіховою начинкою. Особлива подача і неймовірний смак. Не любите гарбуз? Цей пиріг ТОЧНО для вас.

- Цукерки-суфле" шоколадне Пташине молоко " + створення мармурового ефекту. Це суфле володіє неймовірною легкістю, легкістю і приголомшливим смаком

- Яблучний Штрудель. Тонке тісто і багато начинки. Який же він простий у приготуванні, швидкий і дуууже смачний! З домашньою карамеллю ще смачніше.

- Рулет "Тірамісу". Ніжне хмарка. Я додала саме рулет, тому що це просто і швидко. А смак ... це шикарна кавово-шоколадна класика з
ванільним повітряним бісквітом, слова тут зайві.

- Яблучно-Карамельний Чізкейк. Хрусткий. Це моя нова любов! Елементарний, неймовірно ніжний сирний шар, який ідеально поєднується з
яблучно-карамельним! Нам не потрібно створювати бортики, чіз звичайно ж без покупного печива. Ніжна основа знизу, хрустка зверху. Насолода ...

- Шоколадно-горіхові Cinnabon з карамеллю. Просто поза конкуренцією! Нереально смачні і особливо ніжні і соковиті за рахунок начинки! Це потрібно обов'язково
спробувати! + я додалакласичну версію Cinnabon.

- Морквяно-вершковий пиріг з апельсиновою ноткою. Елементарний в приготуванні і такий затишний! Шикарно поєднується з карамеллю.

- Обліпиховий морс"Здоров'я". Любителям обліпихових напоїв, чаїв присвячується! Білий глінтвейн. Краща версія. Алкогольна. Я в захваті, це сама смачна
версія глінтвейну в моєму житті! Без кислинки, насичений і неймовірно смачний як теплий, так і кімнатної температури/холодний з льодом!

- ІІІІ вишенька на торті-морквяний cheesecake торт"Вишня-горіх-Карамель". + альтернативний смак . Морквяний ароматний бісквіт, Вишнева мармеладна начинка,
прошарок карамелі і нееежний горіховий чізкейк.



https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTIwNzYwODU3OTA1NjEz?story_media_id=2682035039711111924_6938754263&utm_medium=copy_link
 
Угорі