Що нового?

Придбаний Бути під контролем (Євгенія Ізотова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Останні 3 роки я допомагаю жінкам наводити розумний порядок вдома.
І часто отримую запитання:
...порядок не наводиться, прибирання вимотує, побут пожирає час, немає системи... - що робити?
Але ж хочеться підтримувати порядок завжди, а не від випадку до випадку. І не тільки перед приходом гостей.

Як же підтримувати чистоту і порядок з мінімальними витратами часу, сил і нервів?
Відмінний вихід-складання графіка регулярного прибирання
Але і тут є підводні камені. Багатьом складно скласти такий графік і особливо-йому слідувати.
Причин цьому кілька (ДО РЕЧІ, яка причина ближче вам?):

Причина № 1. "Режим гасіння пожеж". Графік не складається зовсім або тільки в розумі. У підсумку робиться те, що" потрібно було зробити ще вчора " або що відкласти вже ніяк не можна. Сюди ж віднесемо і прибирання тільки перед приходом гостей.
Причина № 2. У списку заплановано занадто багато справ. Страшно від одного погляду. Краще нічого не робити, ніж так багато!
Причина № 3. Графік є, але щось в ньому не влаштовує-і запал пропадає через пару тижнів.
Причина № 4. Постійні збої в системі. У зошиті все красиво і логічно. А на ділі - не встигаєш зробити.
Причина № 5. Шкода часу на складання графіка і на прибирання, а як скоротити на неї час – незрозуміло.

А чи потрібен взагалі графік?
На мій погляд - будь-який графік/чек-лист/шаблон повинен:
а) спрощувати життя
б) економити Ваш час в перспективі
в) розвантажувати голову
Якщо цього не відбувається і з графіком складніше, ніж без нього – значить щось пішло не так.
Так як же скласти графік, який буде працювати на вас, а не проти вас?
Саме про це майстер-клас " побут під контролем! Як налаштувати графіки регулярного прибирання?".

Блок 1. Складаємо
  • приблизний графік, як часто виконувати ті чи інші види прибирання
    (витирати пил, пилососити, мити підлоги)
  • скільки може займати повний цикл прибирання будинку? (1 тиждень/2 тижні/1 місяць...)
  • Як вибрати темп: прибирати кожен день по чуть-чуть або зробити все за 1 день? Плюси і мінуси кожного підходу
  • Як налаштувати щоденний, щотижневий, щомісячний, щоквартальний і щорічний графік підтримки чистоти і порядку?
  • приблизний план прибирання на тиждень
  • Як розділити всі домашні справи на категорії? + 1 найзручніший спосіб роботи з кожною категорією справ
  • чому не у всіх приживається система флайледі?
  • Як сформувати свої стандарти чистоти і порядку
Блок 2. Впроваджуємо
  • різні режими прибирання
    • для звичайних днів
    • щадний режим прибирання на випадок хвороби або авралу на роботі
    • технологія швидкісного прибирання перед приходом гостей
  • Як створити звичку дотримуватися графіка прибирання?
  • Як не забувати про графік: тримати його на увазі, ставити нагадування в телефоні або якось інакше?
  • як зручно організувати миючі засоби та приладдя для прибирання
  • який графік прибирання застосовую я у себе вдома
Блок 3. Час на прибирання
  • 5 звичок, які допоможуть тримати будинок чистим на автоматі
  • Що робити, якщо домашніх справ об'єктивно більше, ніж я можу вмістити в свій день?
  • формула чистоти: скільки часу вам потрібно на прибирання в залежності від розмірів будинку?
  • 15 миючих засобів, госп.товарів і видів техніки, які прискорять прибирання
  • Як не перетворити вихідні в 2-денне прибирання
  • Що робити, якщо шкода витрачати час на прибирання
  • в який час доби прибирання у вашому випадку пройде швидше?
Блок 4. Делегування-станьте менеджером свого будинку!
  • що можна делегувати дітям і чоловікові
  • Чек-листи, що можна делегувати дітям різного віку (від 4 до 16 років)
  • Кому ще делегувати частину домашньої роботи?
  • неохайність членів сім'ї: "потрібна допомога, але що робити, якщо члени сім'ї прибирають гірше, ніж я?"
Блок 5. Розбір труднощів
  • чим себе мотивувати, якщо запал дотримуватися графіка пропадає через 1-2 тижні?
  • Що робити, якщо графік дає збій: наприклад, "я не встигла зробити сьогоднішню справу з графіка-пропускати цю справу або завтра робити два?"
  • підтримання порядку хвилями ("два тижні я електровіник, а потім тиждень взагалі нічого робити не хочу") - це нормально чи ні?
  • Що робити, якщо після роботи ввечері немає сил прибирати?
  • Що робити, якщо графік прибирання складений, але іноді не вистачає часу і все накопичується, як сніжний ком-так, що не знаєш, за що хапатися?
  • не розумію, як розділити квартиру на зони для прибирання
  • склала графік по кімнатах: поки в одній прибрала - в інших вже брудно! Виходить: ніколи немає повністю чистої квартири ((
https://privatelink.de/?https://kurs.optimiziruem.com/course/byt-pod-kontrolem
 
Угорі