Що нового?

Набір учасників [[Bye accent] отримай ключ до розмовної англійської

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5002 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 64.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Отримай КЛЮЧ до розмовної англійської
за 7 тижнів
навчися розуміти і використовувати фразові дієслова, без зазубрювання і заучування, без ламаного перекладу, легко і просто, як самі американці
Якщо ти
  • хочеш говорити американською англійською вільно. Хочеш висловлювати свої думки і емоції природно, а не як Google Translate.
  • хочеш, щоб рівень твоєї мови відповідав справжньою і справжньому тобі. Тому що ти-молодець! Ти розвиваєшся, йдеш вперед і кожен день докладаєш зусиль, щоб поліпшити свою мову.
  • ти розумієш, що ключ до заповітної розмовної англійської лежить в устах самих американців. Адже вчити граматику і заумні слова можна нескінченно, але якщо американці не використовують їх для спілкування в повсякденному житті - толку від цього мало.
а чи знаєш ти
  • що американська англійська набагато простіше, ніж нам здається?
  • американці люблять висловлюватися коротко, просто і ясно.
  • коротше! Чим коротше, тим зрозуміліше. Зрозуміло?
  • вони люблять використовувати прості слова.
  • більшість цих простих слів ти вже знаєш!
  • ці короткі і прості слова утворюють фразові дієслова.
  • будь фразові дієслово, найчастіше-це ДВА простих СЛОВА.
  • наприклад, прості дієслова-цеtake ,give ,do ,get , а прості частинки - цеin up ,down і т. п.
  • завдяки своїй простоті, фразові дієслова є найдоступнішим і важливим інструментом будь-якої розмови.
незважаючи на те,
що ти розумієш важливість і незамінність фразових дієслів в розмовній англійській - на сьогоднішній день для тебе - це просто незрозумілі словосполучення, які потрібно вивчити. А вивчити не виходить.
ХТО ВИНЕН?
  • ось такий ось конандрум. Повинно бути просто і легко, а нам складно і незрозуміло!
  • Як же так вийшло? Зізнаюся чесно, коли я вчила фразові дієслова в Росії, часто звинувачувала себе в неефективності.
  • мені здавалося, що це Я не наздоганяю, це я погано запам'ятовую, я постійно їх забуваю, тому що не використовую і т. п.
  • після 7 років в Америці, я зрозуміла що справа була не в мені. А ось в цих трьох головних причинах:
1. Вчимо не те
Щоб відчувати себе вільно в розмовній мові, нам не потрібні сотні фраз і дієслів. У житті все набагато простіше. Проблема в тому, що ми вчимо гору непотрібної інформації, яку потім ніколи не будемо використовувати.
Нам кажуть: "Ось тобі купа фразових дієслів. Запам'ятовуй на здоров'я!"А що з цього насправді використовується в повсякденному житті, одному американцеві відомо!
2. Вчимося не у тих
На жаль, наші шкільні вчителі навчалися у інших шкільних вчителів, які навчалися за книжками. І так далі. Більшість цих вчителів ніколи не були в середовищі...і в четвер (вибачте за каламбур, не втрималася, треба було пом'якшити драматичність моменту). А якщо і були, то проїздом. На жаль, багато їх знання і підходи просто неактуальні. Ще гірше, коли Вам дають суміш американо-британо-незрозуміло-хто-на-ньому-говорить-мови.
3. Вчимо не так
Зазвичай нас вчать так: ось тобі слово get, ось тобі купа фразових дієслів з ним, запам'ятовуй, мій хороший, якщо не поперхнешься:
get at, get down, get over, get away, get away with, get up, get out...AAAAAAAAA!
Вже закрутилася голова і захотілося скинутися з балкона?!
ЩО РОБИТИ?
Як варіант-знімати штани і бігати. Нехай тіло дихає!
А щоб розібратися з розмовною англійською я раджу просту формулу:
Навчитися розуміти, а не заучувати
Так, я про те саме когнітивне сприйняття! Прикиньте, у фразових дієсловах є сенс. Можу з упевненістю сказати, кожен дієслово і кожна частинка утворені в пару з логічної причини.
СФОКУСУЙСЯ на актуальній ІНФІ
Не треба вчити все підряд. Потрібно вчити те, що принесе користь. Тому фокус на ті слова і вирази, які сьогодні, в цю саму хвилину і секунду, використовуються в Америці в повсякденному житті.
Знайти надійне джерело
Знайдіть людину, яка живе в середовищі і зможе все пояснити.
Так, я створила таку програму, яка включає в себе всі ці елементи. Знайомитися.

https://privatelink.de/?https://www.saybyeaccent.com/phrasal-verbs-join
 
Угорі