Що нового?

Набір учасників [Byeaccent] Moving to America. Поради переїжджаючим в США. Тариф "включаюся на повну"

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2831 ГРН
Учасників: 0 з 65
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

"Moving to America" - це руйнівник твоїх страхів і таблетка спокою.

Це збірник практичних порад з найважливіших тем, знання яких є запорукою успішного переїзду в США.

Не тільки побут, а й психологічна складова. Ми запрошуємо тебе подивитися на світ нашими очима.
Як часто ми відмовляємося від своїх цілей і мрій, тільки тому що вони здаються недосяжними!
насправді нас лякає невідомість.ми не бачимо шлях до своєї мети. "Та Ні, це нереально!", "Не уявляю, як це зробити" і т. п.
Але, як тільки у нас з'являється провідник, людина, яка допоможе, підкаже і розповість "як", мета відразу стає реальною
20 найважливіших тем
У цьому курсі ти знайдеш 20 модулів, присвячених абсолютно різним тема. Від найпопулярніших до таких, про які зараз ти навіть не замислюєшся. Все для того, щоб ти перестав боятися переїзду і відчув впевненість у своїх силах.
Ніяких тобі" мені хтось десь говорив "або"подейкують". Всі 100% прожито на своїй шкурі. По факту. Розповімо про всі ті помилки і" граблі", на які ми наступали особисто, і про які не пишуть в Інтернеті. Звичайно, з гумором.

Ти дізнаєшся про переїзд в США з двох різних сторін: молодої дівчини, яка приїхала в США за навчальною візою, не маючи підготовленого плану і бюджету. Запланований, підготовлений і максимально комфортний переїзд сім'ї з дитиною і домашнім тваринам.

про що будемо говорити

причини і способи імміграції в США. ТИПИ ВІЗ
Поговоримо про те, як вам вибрати шлях еміграції, про що важливо знати перед плануванням переїзду.


ПОДАЧА ЗАЯВКИ на ЛОТЕРЕЮ Грін-КАРД
Як не профукать можливість виграти в лотерею. Як не попастися в пастки шахраїв. Що робити і чого не робити.


грін-КАРТА: процес отримання карти на РУКИ
Ура, я виграв! Що тепер з цим робити? Куди бігти, кому дзвонити?


РОЗУМІЄМО, КУДИ ПЕРЕЇЖДЖАТИ?
Гайда! Стоп, а куди їдемо-то? Поради щодо вибору міста і штату для майбутнього переїзду.


вартість переїзду
Розбиваємо поросятко-скарбничку! Знімаємо зі ощадкнижки, виймаємо з-під матраца. Говоримо на конкретних цифрах про те, які витрати необхідно враховувати і до яких сум готуватися.


Фінанси та кредитна історія
"Кредитки? Не, не про мене. Я копійку в борг не візьму!.. "

А доведеться! Все про те, як почати свою кредитну історію і чому це вкрай важливо для успішного життя в США.


податки та податкові відрахування в США
"Я від Семена Павловича, можна мені не платити податки?""Взагалі не можна, але є варіанти!”

Говоримо про податки, податкові відрахування, терміни платежів і пільги.


ЗДОРОВ'Я та медична СТРАХОВКА
Якщо ти-Безсмертний Горець Дункан Маклауд, то цей урок можна пропустити. Для всіх інших в цьому модулі ми розповімо про лікарні, поліклініки, страховки в США.


пошук і оренда житла
З милим рай і в курені! Тільки нехай він буде п'ятикімнатним котеджем з усіма зручностями, в хорошому районі міста за приємною ціною. Обговорюємо пошук житла та особливості оренди в США.


підбір школи для дитини Де шукати, як порівнювати, на що звертати увагу при виборі школи.

До речі (не в тему), оскільки у мене поки немає дітей, спочатку модуль називався "куди подіти спіногриза"


ОБСТАНОВКА житла і підбір меблів
Якщо не хочеш спати на підлозі і використовувати валізу замість табуретки, ми розповімо варіанти обстановки житла навіть для бюджету
Спойлер: опис уроків
про що будемо говорити

причини і способи імміграції в США. ТИПИ ВІЗ
Поговоримо про те, як вам вибрати шлях еміграції, про що важливо знати перед плануванням переїзду.


ПОДАЧА ЗАЯВКИ на ЛОТЕРЕЮ Грін-КАРД
Як не профукать можливість виграти в лотерею. Як не попастися в пастки шахраїв. Що робити і чого не робити.


грін-КАРТА: процес отримання карти на РУКИ
Ура, я виграв! Що тепер з цим робити? Куди бігти, кому дзвонити?


РОЗУМІЄМО, КУДИ ПЕРЕЇЖДЖАТИ?
Гайда! Стоп, а куди їдемо-то? Поради щодо вибору міста і штату для майбутнього переїзду.


вартість переїзду
Розбиваємо поросятко-скарбничку! Знімаємо зі ощадкнижки, виймаємо з-під матраца. Говоримо на конкретних цифрах про те, які витрати необхідно враховувати і до яких сум готуватися.


Фінанси та кредитна історія
"Кредитки? Не, не про мене. Я копійку в борг не візьму!.. "

А доведеться! Все про те, як почати свою кредитну історію і чому це вкрай важливо для успішного життя в США.


податки та податкові відрахування в США
"Я від Семена Павловича, можна мені не платити податки?""Взагалі не можна, але є варіанти!”

Говоримо про податки, податкові відрахування, терміни платежів і пільги.


ЗДОРОВ'Я та медична СТРАХОВКА
Якщо ти-Безсмертний Горець Дункан Маклауд, то цей урок можна пропустити. Для всіх інших в цьому модулі ми розповімо про лікарні, поліклініки, страховки в США.


пошук і оренда житла
З милим рай і в курені! Тільки нехай він буде п'ятикімнатним котеджем з усіма зручностями, в хорошому районі міста за приємною ціною. Обговорюємо пошук житла та особливості оренди в США.


підбір школи для дитини Де шукати, як порівнювати, на що звертати увагу при виборі школи.

До речі (не в тему), оскільки у мене поки немає дітей, спочатку модуль називався "куди подіти спіногриза"


ОБСТАНОВКА житла і підбір меблів
Якщо не хочеш спати на підлозі і використовувати валізу замість табуретки, ми розповімо варіанти обстановки житла навіть для бюджету $0.

А любителів, Фенсі-шменсі не обділимо інформацією про класних магазинах.


рахунки та комунальні платежі
Куди ж ми від рідного ЖКГ?! Нікуди! Хороші новини: шкідливі тітки залишаться на батьківщині. З'ясовуємо, куди і як платити за рахунками за світло, воду, інтернет, зв'язок і т.п. про що важливо пам'ятати, і як не стати боржниками.


способи заощадити: купони, знижки, акції
Феюшка Леля оберігає ваш бюджет своїми порадами. Заповітна тема про знижки і бонуси. Модуль про те, як можна заощадити на побутових витратах. Гаманець точно буде задоволений.


отримання водійських ПРАВ
Що необхідно знати водіям. Отримання водійських прав в США. Куди бігти і як здавати, на які граблі не напоротися.


автомобілі: про купівлю та оренду
Твої ноги, самокат або велосипед-прекрасний транспорт, але, якщо хочеться чогось покомфортнее, ми розповімо які варіанти придбання авто існують і які нюанси потрібно враховувати.


робота в США
Всі професії потрібні, всі професії важливі! Огляд варіантів працевлаштування в США.

Розбір кейса Плаксіних.

* Всім, хто цікавиться цією темою, радимо прийти на вебінар з Аркадієм Плаксіним "9 місяців після переїзду в COVID-19, і як все сталося в реальності".


культурні відмінності і менталітет
Зі своїм статутом в чужий монастир краще не сунутися. Поговоримо про особливості життя в американському суспільстві, менталітеті і культурі спілкування. Що робити, щоб не померти від "туги за батьківщиною", а знайти себе в новій країні.


Англійська мова та способи вивчення
"Моя твоя не розуміти, бачиш, вдома немає ніхто!”

Про англійську мову, додаткову освіту та перспективи.


переїзд з вихованцем Модуль для тих, хто переїжджає зі своїм улюбленцем, а може навіть улюбленцями (я не про хлопця чи дівчину, а про домашніх тварин


СПОРТ і ЗСЖ
Спеціальний модуль для любителів здорового способу життя від нашої завзятої Зсжниці і новоспеченої іммігрантки Ольги Плаксіної.
.

А любителів, Фенсі-шменсі не обділимо інформацією про класних магазинах.


рахунки та комунальні платежі
Куди ж ми від рідного ЖКГ?! Нікуди! Хороші новини: шкідливі тітки залишаться на батьківщині. З'ясовуємо, куди і як платити за рахунками за світло, воду, інтернет, зв'язок і т.п. про що важливо пам'ятати, і як не стати боржниками.


способи заощадити: купони, знижки, акції
Феюшка Леля оберігає ваш бюджет своїми порадами. Заповітна тема про знижки і бонуси. Модуль про те, як можна заощадити на побутових витратах. Гаманець точно буде задоволений.


отримання водійських ПРАВ
Що необхідно знати водіям. Отримання водійських прав в США. Куди бігти і як здавати, на які граблі не напоротися.


автомобілі: про купівлю та оренду
Твої ноги, самокат або велосипед-прекрасний транспорт, але, якщо хочеться чогось покомфортнее, ми розповімо які варіанти придбання авто існують і які нюанси потрібно враховувати.


робота в США
Всі професії потрібні, всі професії важливі! Огляд варіантів працевлаштування в США.

Розбір кейса Плаксіних.

https://privatelink.de/?https://www.saybyeaccent.com/moving-to-america
 
Угорі