Що нового?

Придбаний [[centerstruve.com] співати чи не пити, ось у чому питання (Марія Струве)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1250 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тільки вчора я чула голоси, які мене радували і дивували, а вже сьогодні щось змінилося і голосів чистих, дзвінких стало менше! Я все частіше перемикаю радіо і не можу дослухати пісню до кінця.

Що ж відбувається, куди поділися самородки або вчити перестали? У консерваторію конкурс такий що страшно до будівлі підійти, а на дипломі вже не знаєш що сказати, де вони — великі Шаляпіни, Нежданови?

Я не вірю що щось сталося з природою людини, а ось з ставленням до природи голосу справді багато що змінилося! Книга Марії Струве допомагає зрозуміти природу голосу і прибрати з голови сміття зайвих даних про "складність постановки голосу".

За більш ніж 25 років автору вдалося відсіяти неправдиві дані про голос і залишити тільки те, без чого не можна обійтися для роботи з голосом. Ви не повірите, але це всього Три важливих даних і саме вони допомагають поставити голос. Розуміння предмета-перша умова щоб його вивчити.

З книги ви зрозумієте що ж становить голос і це дасть вам фору в швидкості навіть перед студентами професійних вузів. Їм спочатку треба побачити що вони роблять не так як вимагає природа. На жаль, останні кілька десятиліть в голосах все більше чутна "хімія" і апаратурна-пишуть в студії і в живу не співають або, якщо говорити про академічний голос "хімія" самого голосу - у них звукова основа, яка б'є, замість хвильової, яка заворожує.

Книга складена дуже незвично і це ідея самої Марії Струве. У 5 дисках зібрані інтерв'ю, уривки концертів, показ уроків, сама книга, прочитана автором і диск з вправами. Коли книга була вже на випуску її перевіряла одна випускниця центру Марії Струве. Прослухавши книгу, вона не втрималася і пізно вночі подзвонила Марії Георгіївні і в захваті ділилася осяяннями.

Виявляється це дуже важливо відобразити для історії те, що здавалося б, учні чують кожен день! Книга дуже позитивна і однозначно призводить до висновку-так, співати необхідно кожній людині, інакше він позбавляє себе цілого світу і обмежує свої здібності бачити, чути, розрізняти, вирішувати, творити естетику і бути на вершині піраміди серед найталановитіших!

зміст:
Урок 1. Співати чи не співати? Ось в чому питання!
Урок 2. Навіщо співати в наш час?
Урок 3. Що таке голос?
Урок 4. Щоб співати-потрібен талант?
Урок 5. Як співати, щоб подобатися іншим?
Урок 6. Чому ви розкриваєте секрети?
Урок 7. Моя історія голосу.
Урок 8. Чи можна втратити голос?
Урок 9. Чи може співати лиходій?
Урок 10. Як навчитися співати і при цьому вижити?
Урок 11. Анатомія голосу.
Урок 12. Анатомія голосу звук і позиція.
Урок 13. Як виростити співака?
Урок 14. Важливість триєдності.
Урок 15. Важливість педагога. Важливість напарника.


https://privatelink.de/?http://www.centerstruve.com/articles/41-book-1
 
Угорі