Що нового?

Придбаний [Центр Современных системных расстановок] Довгі борги (Марія Бєлікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 1 з 15
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 76.5 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Центр Современных системных расстановок] Долгие долги (Мария Беликова)


Є такі люди, які постійно в боргах. Це можуть бути важкі кредити, постійне "життя в борг", непідйомне іпотека, борги, які не віддаються тощо.

Як людина опиняється у боргах? Які енергетичні борги підсвічують фінансові борги? Які історії стоять за темою довгих затяжних боргів? У кожній розстановці буде свій унікальний малюнок та відповідь на ці питання, але є й деякі ідеї, які можна мати на увазі, працюючи з цією темою.

Борги фінансові, у польовому прочитанні, рідко пов'язані коїться з іншими боргами, енергетичними. Є люди, яким навіть наявність фінансового боргу не потрібна, щоб почуватися вічно комусь належним. Повинен на роботі, винен у сім'ї, винен друзям. З дитинства він звик, що повинен своїй мамі чи татові: бути хорошим хлопчиком (дівчинкою), добре вчитися і бути слухняним, а виростаючи - бути успішним і багатим, утримувати та дбати, незважаючи ні на що. Взяти в борг, створити звичну напругу "я комусь маю і відчути зв'язок. Адже іншого способу зв'язку душа може не знати.

За боргами в полі можуть ховатися і різні історії відносин провини і обов'язку: тато покинув першу дружину і залишив дітей від першого шлюбу, одружився з мамою, а дочка "вся в боргах". Чий це обов'язок? Перед ким? Чиї почуття вона несе, опиняючись у борговій ямі?

Фінансові борги можуть бути в резонансі з питаннями життя та смерті. Напруга, яка створює обов'язок, може бути настільки тяжкою, що жити під його гнітом стає неможливим. З обов'язку, провини чи лояльності до померлих ми можемо не давати собі право на життя. "Ти помер і я не дам собі жити, заглушу свої життєві сили вічним обов'язком, який неможливо закрити". "Тебе вбили (абортували), і я задушу себе боргами".

Поставивши фігуру боргу полі, ми можемо побачити у резонансі з яким польовим процесом ця постать перебуває і який стан ця постать піднімає.

На групі практики дивитимемося і працюватимемо з темами боргів. Зробимо вправу, учні розстановкам зроблять дві роботи "під залік".

https://openfield.ru/belikova
 
Останнє редагування модератором:
Угорі