Що нового?

Набір учасників [Центр жіночого здоров'я] я здорова, тариф "я сама" (Лідія Величко, Надія Асанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3960 ГРН
Учасників: 0 з 67
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 61.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 3281

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...
комплексний підхід

Працюємо з усіма м'язами тазового дна і органами живота. Постава. Тазове дно і положення таза. Простройка всього тіла.

Психологія жіночого здоров'я
Екскурс в саму себе. Відповіді на найважливіші і Відверті питання. Культура турботи про себе.

експерти жіночого здоров'я
Професіонали і практики жіночого здоров'я вже 13 років оточують знаннями і турботою. Курс схвалений гінекологами, гастроентерологами і остеопатами.

2 години на тиждень
Саме стільки годин вам буде потрібно на виконання вправ, які можна виконувати навіть сидячи в офісі, за кермом автомобіля або готуючи вечерю.

Старт
Старт курсу. Підготовка до курсу всіх учениць. Супровід в чатах всіх учениць. Діагностика тіла. Підготовка тіла. Персональні рекомендації.
1 блок

Робота з тазовим дном. Інтимна гімнастика.
2 блок

Робота з животом. Створення умов для здорової роботи внутрішніх органів живота. Вправа. Самомасаж живота.
3 блок

Робота з дихальною діафрагмою і поставою. Звільнення діафрагми. Геометрія тіла в повсякденному житті.
Бонус

Додаткові заняття-бонуси для учениць. Заняття з кульками. Питання гінеколога. Валик під спину. Дія м'язів в сексі. Правда про оргазм. Основи енергетичних практик. Іспит з курсу.

Продажник:
https://yazdorovaschool.com/ya_zdorova_thebest#forma
 
Угорі