Що нового?

Придбаний Чари Таро (Тетяна Нанасова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 276 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 17.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
вимоги:
  • Вам не потрібно мати навички Таро, так як всі знання від "А до Я" Ви отримаєте протягом курсу.
  • більш того, вам не потрібно мати особливий дар, так як тут важливо тільки ваше бажання і прагнення навчитися.
опис:
Цей курс "від А до Я" розрахований насамперед на новачків і для тих практикуючих на Таро, хто хоче систематизувати свої знання.
Завершивши курс"чари Таро":
• Ви навчитеся тлумаченню карт Таро в застосуванні до будь-яких сфер життя: здоров'я, любов, сім'я, партнерські відносини з ким-небудь, Робота, Навчання, бізнес, гроші, подорожі і т. д.
  • Ви зможете визначати проблему і знаходити шляхи її вирішення.
  • Ви зможете застосовувати знання Таро як для власного розвитку і самопізнання, так і продовжити навчання до професійного рівня.
Чому Таро будуть працювати на вас? Тому що Таро потужний інструмент, доступний кожному, потрібно тільки знати, як з Таро працювати. Я передам вам свої знання, навички, досвід і круті фішки, яким Вас не навчать в іншому місці!
Нагадую, що завдяки отриманим систематизованим знанням Таро ви зможете побачити причини того, що відбувається у Вашому житті або в житті близьких людей плюс побачити шляхи вирішення, які підходять саме для вас або під їх ситуацію.
Ви вперше зрозумієте і побачите своїми очима, як це відбувається насправді.
Цьому і багато чому іншому я навчу Вас на індивідуальних заняттях. Комфортний, дистанційний, відео формат навчання, в будь-який зручний для вас час дня або ночі.
Після закінчення мого авторського курсу ви вільно будете читати будь-які розклади Таро по всіх сферах життя, як розповідь у відкритій книзі!!! Вам відкриються багато таємниць Всесвіту і з'явиться нове розуміння світу.
Кожне заняття включає в себе:
  • лекцію по темі
  • практичні завдання для обов'язкового виконання
  • "жива" практика
Вам не знадобиться:
  • Знати що-небудь про Таро, так як всі знання ви отримаєте протягом курсу.
  • Мати особливий дар, так як важливо тільки ваше бажання і прагнення навчитися.
Після завершення курсу видається сертифікат.

Яка цільова аудиторія?
  • кому цікаві карти Таро.
  • хто хоче навчитися системі Таро.
  • хто хоче систематизувати свої знання і отримати сертифікат.
  • хто хоче читати розклади таро, як відкриту книгу.
  • хто хоче сам опрацювати свої особисті проблеми і поліпшити життя.
  • Кому подобається допомагати людям.
  • хто пов'язаний з консультуванням (психологи, астрологи, нумерологи, тренери особистісного зростання, відьми і т.д).
  • можна займатися самоосвітою, але самостійно розібратися у всіх тонкощах дуже складно, тому краще вчитися у майстра.
  • Доступно всім бажаючим незалежно від віку або стану здоров'я.
  • приватність процесу.
  • Просто і зручно як 1, 2, 3.
  • курси призначені для тих людей, хто в першу чергу готовий працювати або вже працює над собою.
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/learn-tarot-as-1-2-3-on-russian-language/
 
Угорі