Що нового?

Придбаний Чесні Тексти (Світлана Патрушева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 51
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Тобі потрібно писати пости? Продавати свою майстерність і бренд? Розкрутити профіль в соціальній мережі?

Майстерня "Чесні тексти". старт в середині листопада, відкрито продаж квитків.


про що?
  • як" продавати себе " без впарювання.
  • як отримати любов передплатників і набрати популярність.
  • як впливати на світ, не виходячи зі свого аккаунта.
Курс письменства, ведення блогу, маркетингу, копірайтингу та розкрутки особистого бренду в соціальних мережах за три тижні і 7900 рублів від мільйонера і блогера в моїй особі. Перевірено тисячами учнів за 2020 рік.

як це станеться?
  • ти зрозумієш що, як, кому і навіщо потрібно писати. Що затребуване і що продає автора. Психологія читача і покупця стане тобі зрозуміла.
  • зрозумієш свої сильні сторони і побачиш, як розповісти про них красиво і сильно. Почнеш нестандартно говорити про свої продукти, послуги і про себе. Твій сторітеллінг і особистість буде чіпляти.
  • почнеш видавати багато правильного і креативного, що продає і залучає контенту. Проблема "порожнього аркуша" буде вирішена.
  • будеш відрізнятися від конкурентів. Отримаєш всі кращі і потрібні фішки крутих текстів, побачиш помилки і більше не будеш їх робити. Почнеш бачити відстійні і шедевральні Тексти, зрозумієш як з штампування зробити крафт. Робота з авторським особистим стилем.
  • зрозумієш як пишуться бестселери. Як створюються найпопулярніші історії. Що чіпляє людей.
  • побачиш швидкий і безболісний спосіб написати книгу. Способи видання та продажу. Це пасивний дохід, який я маю.
  • вирішиш внутрішні психологічні завдання, прибереш блоки, страхи і те, що заважає самовираженню в будь-якій творчості. Курс розширює тебе як людину.
  • отримаєш визнання і конструктивну критику всередині курсу від учасників. Кращі роботи тих, хто піде курс я оціню і дам зворотний зв'язок.
завдяки своїм історіям Я продаю в місяць на суми більше мільйона. Вміти писати-вигідно. І я не сильно відрізнялися від багатьох інших, просто вмію розповідати щось цікаве. Про життя і про себе. Як бути "звичайною незвичайною людиною", бути собою, показувати реальність і стати популярним. Потрібно упакувати своє життя і досвід у творчість. Що таке упаковка в текст і навіщо вона потрібна? Я знаю, що у тебе швидше за все немає мільйонних бюджетів на розкрутку твого особистого бренду. Але їх і не треба.
 
Угорі