Що нового?

Набір учасників Чесність (Олександр Палієнко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2464 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
у програмі вебінару:

  • Як бути чесним з самим собою?
  • вміння визнаватися у власних недоліках;
  • До чого призводить спотворення інформації, лукавство і злодійство?
  • Чому нас обманюють і чому обманюємо ми?
  • чому ми боїмося правди?
  • Як реагувати на обман?
Список запитань учасників вебінару "чесність":

  1. Як побачити себе чесно, без ілюзій, самообману, або ж заниженої самооцінки? Як підтримувати цю об'єктивність по життю?
  2. Як відрізнити те, що говорить нам душа від того, що говорять нам бажання стабільності і завуальовані страхи?
  3. працюю в сфері продажів. Я знаю, що фірма сильно затримує терміни поставки і це гальмує мою роботу. Я не хочу обманювати клієнтів про терміни доставки. Інші менеджери легко до цього ставляться і роблять продажу. Варто помінятися або потрібно піти з фірми?
  4. Якщо почав працювати над собою і проявляється гостре сексуальне бажання, дівчата немає, спорт не допомагає, а Мастурбація позбавляє сил, що робити в такому випадку, як направити цю енергію?
  5. Чи можна в певних ситуаціях сказати неправду, щоб потягнути час. Чи впливає це на подальший розвиток подій?
  6. Як позбутися від почуття провини?
  7. Чи може чесність гальмувати рух вперед, і чи варто в такому випадку з нею буцатися?
  8. Як визначити, що модель свою творчу стадію вже відпрацювала і настав час від неї відмовитися?
  9. Що робити якщо постійно ковбасить. Роблю ваші практики і настрій ніяке, немає сил щось робити. У чому мої помилки?
  10. Не можу обманювати, це добре?
  11. Як розуміти-брехня на благо? Коли брешеш заради того, щоб не було боляче людині, або просто не домовляєш людині всієї правди, щоб уникнути конфлікту. Чи прийнятно брехати якщо знаєш, що це врятує ситуацію або людину?
  12. чесність у відносинах: чи варто зізнаватися, що у тебе є коханець (або коханка)?
  13. Як поводитися з людиною, яка іноді обманює, а іноді відвертий і говорить правду? І чому така людина мене повинна навчити?
  14. в життєвих ситуаціях часто отримую за чесність. Що робити в таких випадках?
  15. чесно собі зізнаюся, що втомилася від того бізнесу, яким займаюся. Як знайти новий напрямок або реанімувати свій бізнес?
  16. Як побудувати в родині чесні відносини з грошима? Чи варто говорити чоловікові про свою "ничку"?
  17. а) як недоліки перетворювати в гідності? Як це робити? б) як зрозуміти які недоліки треба розвивати: наприклад, якщо добре в технічному напрямку, розвивати гуманітарне, або замість роботи розвивати сексуальні техніки?
  18. Що робити, якщо люблю двох чоловіків (частково добре з одним, частково добре з іншим). Як тут бути чесною з собою? Відчуття, що залипла.
  19. А навіщо низькочастотним сутностям допускати, щоб людина розвивалася?
  20. коли людина бреше, і видно, що всередині у нього не те, що видає назовні, як його вивести на правду? Приклад: відчуває гнів, а сам мило посміхається.
  21. Як побачити/зрозуміти/розібратися яка програма прописана по долі?
  22. весь час виникають думки, що, щось зробила неправильно, недотягнула, що правильно було б зробити по-іншому. І ці думки просто з'їдають мене. Як позбутися від цих сумнівів, які приходять вже після вчинків?
  23. чому люди люблять перебільшувати?
  24. було багато недомовленості, нечесності у відносинах з чоловіком, і ця історія повторюється. Спрацьовує захисний механізм?
  25. оптимізувати і ухиляться від податків усіма легальними і майже легальними способами. Чи є тут нечесність і деструктив?
  26. Як перестати підлаштовуватися (в певному сенсі брехати)?
  27. Як поміняти характер?
  28. коли самому собі зізнаємося в маленьких перемогах, в переходах в наступний клас, хвалимося завдяки-це є обнуленням?
  29. Як молитися за інших людей, якщо ти не в релігії?
  30. Що означає розвиток в площині? І як ми дізнаємося, що у нас є необхідність переходу на новий рівень?
  31. іноді здається що я сам всередині себе не називаю речі своїми іменами. Чому це може відбуватися?
  32. Чи є сенс висловити намір про те щоб реінкарнувати поки ще не деградуєш з тим щоб з великим потенціалом жити в наступному житті?
  33. під час СРСР людям брехали для того щоб ними керувати. Багато жінок робили аборти для вирішення своїх проблем. Це практично заохочувалося державою. як дані гріхи жінок можуть бути обнулені? Адже практично вони не знали всієї правди про те що вони роблять. І як це впливає на подальшу долю? Можливі практики виправлення долі?
  34. Частенько правила народжують почуття страху. а хочеться легкості і радості від того що ти отримуєш знання. що для цього зробити?
  35. помічати недоліки і переваги в роботі і в собі (де добре, а де не є добре) — це нормально?
  36. знижки та бонуси з точки зору чесності?
  37. іноді ненавиджу своїх батьків. Чи достатньо зізнаватися в цьому і бажати зміни цього стану на прийняття і спокій?
  38. деякі люди брешуть все життя і всім навколо. Як поводитися з такими люди, якщо це чоловік або рідні?
  39. тренування попереку покращує фінансування?
  40. коли брат постійно просить гроші і не віддає, як виправити ситуацію?
  41. прийшла до висновку, що реально досягти своєї мети-мрії в стані "спокійно-добре", для цього потрібно звузити і так вузьке коло друзів, які займаються саморозвитком, але до стану "самодостатності самотності" ще НЕ близько, і мене лякає цей крок ... як з цим впоратися?
  42. Чи можна давати клятви, що відповідаю чесно? (коли людина просить)
  43. Чи є зв'язок між чесністю з собою і страхом літати на літаку?
  44. Про що говорить те, коли людина не справляється з кредитами, хоча він працює і заробляє і зізнається, що сидить в голові?
  45. Що робити якщо" ТУПАНУВ " а тепер розумієш, що для виконання і отримання того, що подобатися потрібно колосальне нереальне кількість сил і здібностей яких на поточний момент немає.
  46. Про що говорить те, коли людина не справляється з кредитами, хоча він працює і заробляє і зізнається, що сидить в голові?
  47. Чи можна перезаземлитися перед і під час вебінару, що буде?
  48. Часто помічаю, що дуже багато уваги у мене в інших людях і про те, як я виглядаю в їхніх очах. Як повернути увагу в себе?
  49. Як зрозуміти, чи не надмірно я рухаюся вперед або, навпаки, не надмірно я відстаю. І там і там хвороби, випробування...Так я попереду, або, навпаки, відстаю? Як відрізнити ці 2 стану?
  50. під час подання звіту керівництву про стан справ у проектах я в стані вимкненого діалогу розповідаю про те, що ще не виконано, як ніби воно вже вчора зроблено. Коротше, вру відчайдушно. За 2-3дні готуюся до цього звіту, підбиваю всі чесні цифри, факти. А на нараді про це зовсім забуваю. А головне - від розповідання про цей неіснуючий позитивний стан справ у проектах отримую задоволення, забуваючи, щось, про що говорю поки ще брехня. А через 5-6 місяців ця фантастична брехня починає збуватися. Як цей" механізм " працює? Чому так відбувається?
https://privatelink.de/?https://apalienko.com/event/vebinar-chestnost
 
Угорі