Що нового?

Набір учасників [Christmas Creation] Ялинкова іграшка "великодній орнамент"

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 828 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 71.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Будь ласка, зверніть увагу: Цей продаж не для самого орнаменту, але шаблон, щоб зробити орнамент.

Це Різдво моя мати була фантастична дерево, і це дійсно надихнуло мене, щоб зробити цей орнамент, щоб піти на нього. П'ята фотографія-це фотографія її чудового дерева! На сьогоднішній день це мій улюблений орнамент я розробив, як це повна структура сама по собі. Існує не "начинка", яка йде всередині нього так вогні дерева світять прямо через нього, висвітлюючи кристали красиво. Він також робить гарне пасхальне яйце Фаберже!

Він воскрес - з моєї серії прикрас Дух Різдва

Тепер доступний для миттєвого завантаження! Це фантастичний орнамент, зроблений виключно з бісеру, кристалів і ниток. Якщо ви шукаєте неймовірний координаційний центр для вашого дерева в цьому році, ви будете любити цю маленьку перлину. Орнамент заходи 4,5 дюйма в довжину і 2,5 дюйма в ширину, коли завершено.

Це 10-сторінковий кольоровий візерунок, який фотографує і пояснює крок за кроком, Як створити орнамент. Це дуже трудомісткий проект тільки для досвідченого бісеру. Ви повинні бути добре знайомі з трубчастим пейотом і ялинка, як картина не вчить, як зробити ці стібки, тільки показує, коли вони використовуються. Шаблон включає в себе список матеріалів і крок за кроком інструкції.

pdf Англійська


https://www.etsy.com/listing/177825970/ablon-uebnik-biserom-rodestvo-pashalnyj?ref=shop_home_active_3
 
Угорі