Що нового?

Придбаний Цигун для зору. Тариф-Вип. Жовтень 2020 (Володимир Осипов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 110
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

за роки практики оздоровчих семінарів та онлайн-курсів в нашій школі з'явилася хороша звичка — регулярно проводити опитування серед вас, постійних учнів і нових учасників - " з якими проблемами по здоров'ю ви прийшли?".
І знаєте, які результати?.. Незмінно, в трійку топових відповідей потрапляє"поганий зір і різні захворювання очей".

Я і сам з недавніх пір став приділяти пильну увагу здоров'ю своїх очей. Оскільки 70% робочого часу проводжу за комп'ютером.
Нас оточують всілякі гаджети: телевізори, комп'ютери та планшети, смартфони і рідери, РК панелі в літаках, метро і маршрутках, вбудовані монітори на бігових доріжках та інших спортивних "залізяках", покликаних дарувати здоров'я.

Наші очі невтомно працюють по 15 годин на добу, не отримуючи елементарної профілактики у вигляді грамотного розслаблення. В результаті зір починає падати-і ми йдемо купувати милиці для очей. Адже це найпростіший шлях! Надіти окуляри і продовжувати "витріщатися" в комп'ютер.

Звичайно, поступова втрата гостроти зору - це найшкідливіша проблема, з якою звертаються в наш проект. І вирішується вона найпростіше! Інша справа-серйозні порушення і діагнози, поставлені фахівцями-офтальмологами.
чи можуть методи китайкою медицини і Цигун допомогти відновити зір природним шляхом?

Ви отримаєте вичерпну відповідь на своє питання і найголовніше — почнете вивчення енергетичних вправ для відновлення зору.
Це 100% автентична інформація з першоджерела, яку я привіз з Китаю і склав в струнку систему.


https://vladimirosipov.ru/zrenie_done
 
Угорі