Що нового?

Набір учасників Цикл лекцій 3.0. "Бачення" в групі (Polina Washington)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 70.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Як фотографу знайти свій стиль у фотографії? Чи відбувається це саме, або ж потрібно орієнтуватися на тренди? Чи можна впливати і прискорювати цей процес, або ж просто чекати, коли "ваше" проявиться саме?


Насправді, за 15 років зйомки, я зрозуміла для себе дуже важливу річ: стиль формується не через те, що ви вибрали якісь Візуальні відмінні прийоми, а тому що ви змогли досягти дуже чесного і щирого розуміння, а хто ви є і про що не можете не розповідати через фотографію. Техніка, прийоми і візуальні засоби - це наслідок цього усвідомлення. Іноді все це ми вибираємо дуже інтуїтивно і несвідомо. І що дійсно варте уваги, так це знайомство з собою.


Цикл лекцій" бачення " - це роздуми на цю тему, підкріплені особистим досвідом, тому що мій стиль у фотографії змінювався дуже багато разів. Кожен цей перехід я намагалася відстежувати в контексті своїх внутрішніх змін. Що саме запускало новий етап у фотографії? Як не боятися цих змін? Як діяти, якщо тебе з'їдають страхи з приводу своєї творчості?


Крім теорії та особистого досвіду, я зібрала завдання і техніки, які повинні допомогти вам наблизитися до унікального і вашому стилю в фотографії. Свого часу я придумала їх для себе, тому що мені хотілося знайти робочі і дієві інструменти, які допомогли б мені не впадати в так звані творчі кризи, а направляли мене далі.


Найважливіше, що мені хочеться донести: результат на цьому шляху залежить тільки від вас. Від вашої щирості з самими собою і залученості в процес пошуку. Я можу лише направити вас, підказати обхідні шляхи, розповісти про страхи і про те, як з ними боротися, але знайти ВАШЕ можете тільки ви.


зміст



1 перший БЛОК: 5 грудня

  • творче мислення.
  • міфи про творчість.
  • З чого починається шлях до власного бачення.
  • Практика фотографії. Дисципліна. Мотивація.
  • внутрішній відгук.
  • Як знімати більше.
  • ваш інструмент. Натхнення або Сила звички.
2 другий БЛОК: 12 грудня

  • Що таке "бачення".
  • З чого складається власний стиль. Погляд на поверхні.
  • розбір стилів на прикладі відомих фотографів.
  • візуальна мова.
  • що потрібно робити для того, щоб розуміти мову візуальних образів.
3 третій БЛОК: 19 грудня

  • бачення і ваше "я".
  • чому ми вибираємо ті чи інші візуальні засоби і якихось пов'язано з нами.
  • внутрішнє ставлення.
  • що для вас важливо.
  • фотографія і пізнання світу/себе. Робота з собою і як це відбивається на творчості.
  • інтуїція. Увага. Спостереження за простором і глибинний погляд.
  • докладний розбір стилю автора курсу в контексті внутрішніх станів.
4 четвертий БЛОК: 26 грудня

  • внутрішні конфлікти: сумніви, страхи і блоки.
  • творча криза.
  • складності на шляху художника.
  • вихід за власні рамки.
  • перерви.

"Бачення" в групі

  • Доступ до всіх матеріалів курсу до 1 березня.
  • загальний чат з учнями і автором курсу, можливість задавати питання автору курсу.
  • участь в груповому розборі на тему стилю.
  • Доступ до рекомендованих домашніх завдань і практик (без особистої перевірки автором курсу).
https://privatelink.de/?https://polinawashington.com/vision#rec189192119
 
Угорі