Що нового?

Придбаний Циклічне голодування або як зайву вагу перетворити на джерело здоров'я (Олександр Ворошилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1361 ГРН
Учасників: 2 з 60
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 23.6 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Циклическое голодание или как лишний вес превратить в источник здоровья (Александр Ворошилов)


Програма "Здоров'я і вага"

Зайва вага пригнічує. Він не тільки не фарбує людини, але до того ж наближає настання захворювань, більше властивих старості. Наша програма дозволяє зміцнити здоров'я, одночасно розплатившись за це зайвою вагою. Її метою, тобто, є не схуднення, а усунення порушень і лікування хвороб, оздоровлення та омолодження. Зайва вага ми просто для цього використовуємо. Підсумок програми - не схудлий пацієнт, а людина, яка скинула разом з вагою недуги і роки.
Час так чи інакше бере своє, але нікому не хочеться старіти передчасно. Хочеться завжди залишатися здоровим, привабливим і в хорошій формі. Тому, якщо з'явився зайва вага, погіршилися здоров'я і самопочуття, потрібно терміново щось робити!

Якщо відкинути дієтичні крайнощі і аптечні дурниці, залишаються дві можливості.

Обмеження харчування.
якщо відкинути дієтичні крайнощі і аптечні дурниці, залишаються дві можливості.

Збільшення фізичної активності. Правильний підхід, ось тільки збільшення повинно бути значним (в 5-10 разів), інакше воно не дасть результатів. Цей варіант підходить молодим здоровим людям, але для більшості осіб середнього віку або нереальний, або протипоказаний з медичних міркувань.

Втім, є ще одна можливість. Перехід на інший режим харчування. Так працює наша програма. Основну ставку ми робимо на періодичне утримання від їжі – наприклад, раз на місяць проводимо харчову паузу. Для цього не потрібно ламати спосіб життя, кидати роботу, йти у відпустку, відмовлятися від спорту... Все, як завжди – - але кілька днів без їжі. За технікою проведення це-циклічне голодування, воно ж інтервальний режим харчування.

В результаті, за тижневу харчову паузу реально скинути 5-7 кг зайвої ваги і істотно поліпшити самопочуття. Через місяць слід провести ще одну харчову паузу, закріпивши і поліпшивши результат. Так, при поступовому зниженні ваги, можна знайти хороше самопочуття і, як показує досвід, відновити втрачене здоров'я.
Харчові паузи можна проводити хоч кожен місяць, поки зайва вага не буде використаний. Потім настає час для переходу на підтримуючий режим по 3-4 "голодних дня", що забирають по 3-4 кілограми "набігла" ваги.

Ну, і що ж тут нового, запитаєте ви?
Новою є методика, що дозволяє здійснювати все це з комфортом.
Зробивши перший крок, змінивши режим харчування і втративши перші кілограми, можна і потрібно змінити режим активності. Тіло, яке тренують і підтримують в хорошій формі, принесе значно більше задоволення.


http://golod.org/programma-zdorovye-ves#prices
 
Останнє редагування модератором:
Угорі