Що нового?

Придбаний Цілюща музика і практики для жінок-3 (Перукуа)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1416 ГРН
Учасників: 1 з 49
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.1 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Поклик любові з глибини
Альбом, що розкриває чуттєвість і сексуальність

Зачіпає почуття, вкрадливий, цей розслабляючий альбом м'яко перенесе тебе в світ відчуттів, емоцій і те місце, де живе любов.
Витончено складений, солодкий і чарівний, цей диск стане ідеальним доповненням в машині, в кімнаті відпочинку або ліжку.
"Все не так, як здається" запрошує тебе досліджувати світ невідомого. Глибока лірика веде тебе в подорож для дослідження кордонів відомого.
"Екстаз" служить своє мети — привнести це прекрасне почуття в твоє життя. Збагатити його чуттєвим пробудженням і глибоко занурюйся в світ задоволення.
Кожен альбом Перукуа присвячений жінці або жіночому принципу. Композиція "вона" виконує це завдання бездоганно. Пісня виконана глибинної радості від того, що це означає — Бути жінкою. Краса, невинність, вразливість, сила жінки як творця життя і захисниці любові. Абсолютна класика Перукуа!

Що приносить любов в наше життя? Серед усього іншого, безумовно, виділяється "джерело"! Ти помітиш, як почнеш сяяти, після прослуховування всього лише п'яти хвилин цієї пісні. Перший крок вже зроблено!

Запрошення у внутрішній світ жінки, в це прекрасне, ніколи не закінчується подорож — "всередині мене" - стане насолодою для будь-якої жінки! І сподобається будь-якому чоловікові!

"Тиша" - це те, що знаходиться за будь-яким звуком. Вона там, де він зароджується; вона там, куди він іде, відлунав. Дивовижне нагадування про ніколи не закінчується цикл життя і місце, звідки всі ми прийшли і куди всі ми підемо.

Цей альбом, заснований на любові, не був би повним без пісні, що прославляє чоловіка. "Божественний коханець жінки" — таке одне з безлічі його осіб.Пісня чуттєва, кличе і звеличує справжню чоловічу природу, ту, яку чекає кожна жінка.

"Кожна мить потаємна" - пісня, назва якої говорить сама за себе. Коли ми дозволяємо любові керувати нашим життям, вона стає істинною. І в цю істину Перукуа запрошує нас усіх.

пробудження Змії
Альбом, що пробуджує неприборкану, містичну жінку

Ця фраза, якою Перукуа назвала свій альбом, найкраще характеризує її послання світу. А цим альбомом вона показує що усвідомлена музика може звучати сучасно і актуально музичним смакам нового Світу, який формується на наших очах.

Це світ в якому розмиваються грані, ті, які сама Перукуа повністю розчинила своєю творчістю вже багато років тому.

І цим альбомом Перукуа показує, що бути собою, важливіше, ніж бути в тренді. Адже рано чи пізно обидва цих стану будуть вібрувати на одній частоті.

Не дарма, композиція Be Yourself (будь собою) вже стала хітом Instagram, де тисячі жінок діляться їй у своїх сторіз, як акомпанемент якихось натхненних подій дня.

Цей сучасний яскравий альбом місцями дуже особистий для Перукуа. Згадана Be Yourself, написана для дочки, а You Are Amazing (ти прекрасний) – посвята чоловікові.

Зворушлива, можна сказати інтимна пісня, одночасно дає відчути що джазова кар'єра Перу хоч і в минулому, але відгомони її вельми відчутні і донині. Джазовий стиль лише знайшов більш сучасне звучання.

Just a Mother (вона була просто мамою) трагічна глибока і одночасно надихаюча на відкритий діалог зі своєю мамою пісня. З одного боку неможливо не розплакатися слухаючи історію мами Перукуа, з іншого останній куплет-це важливе послання для кожної з нас, щоб переосмислити роль мами в нашому житті і поглянути на неї новим поглядом.

Далі альбом виходить за рамки особистого шляху Перукуа і переходить до теми жінки в сучасному світі.

She (вона) - оновлена версія класичного хіта Перу, зворушливий, яскравий мелодійний апдейт, пісні-посвяченню кожної жінки, її шляху в світі від днів древніх до наших.

Proud to be a Woman – Горда бути Жінкою)-заголовна композиція відео – курсу "гармонійні місячні" – заклик до всіх жінок поміняти ставлення до цього дивовижного дару сили і мудрості-своїм місячним!

Тема повернення жінкою своєї сили триває і в композиції I am not a Good Girl (я не та хороша дівчинка). Новий динамічний сучасний музичний формат передає енергетику послання якнайкраще. Пісня одночасно є заголовною композицією однойменного відеокурсу!

Раз вже ми заговорили про енергетику жінки, то наступна композиція, просто ідеально передає цей стан, наповненої, чуттєвої жінки Let The Shakti In (дозволь енергії Шакті наповнити тебе).

Тема любові знаходить відображення в альбомі я жінка відразу в декількох композиціях. Love's Letting Go – відпускаючи колишню любов)-заголовний трек однойменного відеокурсу наповнений ключами до того, як нарешті зняти з себе кайдани минулої любові. Важлива тема для пісні про кохання, важлива тема для Відео-курсу.

Пісні Beloved, I am Calling You (улюблений, я кличу Тебе) і When will my lover come (коли прийде мій улюблений) з музичної точки зору по різному трактують цю тему, близьку багатьом жінкам. Ці чудові пісні натхнення стали заголовними композиціями відео-курсу"Як запросити справжню любов у своє життя"!

Пісня Journey of Love – шлях любові) - данина всім хто живе цим шляхом. Тим, хто вибрав любов, як основний путівник в житті! І так, це може бути непростий шлях. На цьому шляху, ми завжди спочатку віддаємо, перш, ніж отримати... і так, любов може забрати у нас все, але її відповідні дари, стоять всіх "жертв".

Russian Soul (російська Душа) – з одного боку це визнання в любові російської душі, а з іншого це глибоке послання нашій батьківщині, щоб баланс між чоловічим і жіночим началом відновив велич землі російської.

"Я-жінка" - альбом на кожен день, він і надихає і наповнює, і одночасно нагадує про багато важливих темах. Дає привід пишатися тим, що ми жінки і одночасно відпустити себе в любов, знаючи, що вона і є шлях, вона і є життя!

Справжня любов або наступні відносини

Отже, ви хочете справжню любов або чергові відносини?

У мене є унікальні ефективні інструменти для тих, хто кличе в життя любов. Про "відносини" - це не до мене, компромісами я не торгую.

Любов-це напевно єдине чесне мірило життя, для мене вона єдина дороговказна зірка. Я так живу, тому можу ділитися тільки з цього стану. Компроміси-це те, що я допомагаю прибрати з життя. Запрошувати нові - Не мо, я завдання, тому" як заманити чоловіка " – це не за адресою.

Якщо ж ви хочете справжнього кохання, то ми почнемо з того, що Ви зможете відчути її на фізичному рівні! Це дасть вам унікальний інструмент, свого роду "лапшометр", який допоможе вам не піддаватися на виверти" удаваняшок " — тих, хто тільки говорить про любов, але чиї справи не відповідають словам.

І далі ми розберемо в деталях найпотужніші практики, які дозволять вам розширити ваше поле любові настільки, що його природним відображенням стане чоловік, готовий розділити цю любов з вами.

Це звучить оптимістично, Я розумію, але разом з тим, це працює, це ефективно і дозволяє не впасти жертвою ілюзій і минулих помилок, а дійсно піти по шляху, на якому ви зустрінете свою любов!

І якщо в якийсь момент ваші сумніви, недовіри і голоси інших людей здолають вашу спрагу любові, не хвилюйтеся — на цей курс, як і на всі інші мої курси, діє 100% гарантія повернення оплати!
https://privatelink.de/?https://www.peruquois.com/ru/audio/probuzhdenie-zmei/
 
Угорі