Що нового?

Придбаний [CreativeMarket] PS + Canva #InstaLove повідомлення та історії (SilverStag)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 34.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Подробиці
Я дуже радий представити вам мої нові пости та історії в Instagram для Canva і Photoshop. # InstaLove-це абсолютно новий пакет Instagram, повністю оптимізований і створений з урахуванням впливу і підприємців. Він також може бути використаний будь-яким, хто хоче поліпшити свій профіль в Instagram, створити більш обтічний вигляд, залишити гарне перше враження на нових передплатників і надати їм гостроту для старих.
Цей пакет включає 40 повністю редагованих шаблонів Instagram для Canva і 40 для Photoshop, 20 історій і 20 повідомлень. Я також включив понад 150 додаткових файлів-мальовану графіку, акварельні бризки, унікальні мармурові фони, природні тіні і сучасні текстури, щоб ви могли оптимізувати кожен шаблон за своїм бажанням.
Всі елементи в цьому пакеті оптимізовані, щоб бути зручними для користувача і легко редагованими. Змінити текст, зображення та кольори досить просто, тому у вас не повинно виникнути проблем з цим. Вам, звичайно, знадобляться базові знання Photoshop/Canva, але якщо у вас виникнуть додаткові питання, просто напишіть мені, і я буду більш ніж радий допомогти!
20 повністю редагованих шаблонів Instagram для Photoshop-1080x1920px
20 повністю редагованих шаблонів постів в Instagram для Photoshop - 1080x1080px
20 повністю редагованих шаблонів Instagram-історії для Canva - 1080x1920px
20 повністю редагованих шаблонів постів Instagram для Canva - 1080x1080px
Більше 100 мальованих елементів і акварельні бризки
15 унікальних тіней
30 унікальних мармурових фонів-у тому числі текстури мармуру з золота і рожевого золота
10 текстурованих фонів
Сучасний і креативний дизайн
Організовані та повністю багатошарові файли
Сумісний з Adobe Photoshop CS6 і Photoshop CC
Докладні інструкції в PDF документі
Посилання на всі шрифти і зображення включені

Продажник
https://privatelink.de/?https://creativemarket.com/SilverStag/3950791-PSCanva-InstaLove-Posts-Stories
 
Угорі