Що нового?

Набір учасників [[critic_cosmetic] вчу розбиратися в складах косметики (Тетяна Жукова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 313 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я Тетяна, б'юті-блогер, творець свого бренду косметики SKADI і просто людина, яка знає індустрію косметики з усіх можливих сторін.

Я працювала у виробника косметики, працювала в модному журналі, з професійним швейцарським брендом, з магазином органічної косметики. Писала статті, консультувала по інгредієнтам для нових рецептур, а тепер пишу в блозі для тих, хто хоче вибирати косметику з розумом.

Я не пов'язана вузькістю органічного підходу і мені не цікавий підхід максимального прибутку масових марок.

Мені дійсно хочеться навчити своєму критичному і усвідомленому, без крайнощів, підходу до вибору косметики. З розумінням потреб виробників і простих людей, які цю косметику купують.

PS І я сама ненавиджу формат розбору складів у блогерів тому що часто там повна дурниця, по якій все натуральне добре, все синтетичне погано.

Навіщо вам мій гайд?
зможете підібрати собі косметику, дивлячись на склад, а не на маркетингове опис
На жаль, закони маркетингу працюють зовсім інакше, ніж доказова медицина. За обіцянку омолодити попит невеликий: всі ці "9 з 10 жінок відзначили, що їх шкіра стала більш гладкою" не має на увазі особливої об'єктивної оцінки, а лише візуальну суб'єктивну. Плюс відразу питання, чим користувалися ці жінки до експерименту і користувалися чимось взагалі?

зможете заощадити, не ведучи на гучні обіцянки
Бувають ситуації (і дуже часто!), що крем із середньої цінової категорії може бути ефективніше махрового люкса. Але ви так це знали, якщо читаєте мій блог!
Отримайте максимум за свій бюджет
Ви зрозумієте, де варто заощадити без шкоди в ефективності, а де економити не можна. Яких компонентів краще принципово уникати, не дивлячись на зазивні опису. Крім того, у всіх різний бюджет на косметику, і я допоможу вам отримати максимум з можливого!

не доведеться запам'ятовувати складні назви компонентів у складах
Головне, що є в моєму Гайді - це принципи, підхід до оцінки складу простими людьми. Не потрібно нічого запам'ятовувати, потрібно зрозуміти основні принципи. А ось з Чек-листом можна звіритися завжди з телефону, навіть в магазині.

зручний Чек-лист-завжди з собою
У складі Гайда Ви отримаєте Чек-лист ключових компонентів, з яким можна звіритися прямо з телефону в магазині!

Розберіться в основних принципах оцінки складу за допомогою цього керівництва + Чек-лист компонентів в кінці.


https://privatelink.de/?https://critic-cosmetic.ru/
 
Угорі