Що нового?

Придбаний [[Deksclub] Комерційний дизайн інтер'єру. Базовий рівень (Галина Татарова, Владлена Микульчик)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 11030 ГРН
Учасників: 0 з 237
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 48.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 25433


створення ескізного Дизайн проекту (2 місяці)​

1-я тема : композиція. Колір. AutoCAD
  • ви вивчите композиційні принципи, які допоможуть вам грамотно організувати простір, визначити функціональні зони і правильно розставити акценти в приміщенні.
  • ви навчитеся правильно підбирати і комбінувати кольори в інтер'єрі.
  • ви також познайомитеся з програмою AutoCAD
  • дізнаєтеся інтерфейс програми і освоїте робоче середовище. Вивчіть інструменти для роботи AutoCAD
  • підсумком 1й тижня стане викреслений Вами опорний план квартири.
2-я тема: стилі в дизайні інтер'єру. AutoCAD
  • просторове рішення інтер'єру, його колорит і предметне наповнення визначаються загальною естетичною концепцією – тобто стилем. На цьому тижні ви познайомитеся з найбільш поширеними стилями і напрямками в дизайні та архітектурі. Ці знання важливі для створення стилістично єдиного інтер'єру.
  • продовжуємо роботу з програмою Autocad. Робимо колаж в певній, раніше вивченої Вами стилістиці.
3-я тема: т.з. колірні палітри. Аналог.
  • складаємо технічне завдання.
  • вчимося правильно підбирати і комбінувати кольори. Працюємо з колірними палітрами.
  • Вчимося працювати з аналогами інтер'єру. Визначаємося зі стилістикою приміщення. Викреслюємо обмірний план в програмі AutoCAD.
4-я тема: зонування. Розстановка меблів
  • на цьому тижні ми знайомимося з ергономічними показниками меблів і обладнання, які ви будете використовувати при зонуванні проектованого простору.
  • закріпленням знань і результатом нашої роботи стане грамотно викреслена в програмі AutoCAD схема розстановки меблів.
5-я тема : Дизайн-Борд. Розгортка стін
  • на цьому тижні ми знайомимося з типами освітлення, а також з найбільш часто використовуваними видами освітлювальних приладів.
  • Вчимося використовувати текстиль в обробці стін, стель і декоративних елементів інтер'єру.
  • починаємо працювати над візуалізацією дизайн-проекту. Результатом цього тижня стане ескізний дизайн-проект у вигляді основного Дизайн-борду і Дизайн-бордів розгорток стін.
6-я тема: коригування.
  • Робота з візуалізатором
  • протягом 3-х останніх тижнів ми працювали над ескізним дизайн-проектом. В результаті чого виготовили дизайн-борди.
  • на цьому тижні ми поговоримо ще про один метод візуалізації - про комп'ютерну візуалізації та про її делегування.
  • ви навчитеся делегувати Ваші проекти візуалізаторам, в результаті отримуючи ефектну 3D-картинку Вашого дизайн-проекту
  • отже, вчимося працювати з визуализаторами.
https://privatelink.de/?https://desclub-training.ru/catalog/
 
Угорі