Що нового?

Придбаний Діагностика та лікування вищих центрів чоловічої та жіночої сексуальності (ігор Атрощенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


"Причини в голові"


Знайомий принцип? І адже працює, погодьтеся? Сьогодні відбудеться одне з найважливіших занять в рамках нашого циклу інтенсивів зі створення анатомо-фізіологічної бази для здоров'я органів репродуктивної системи і для природного розкриття здорової сексуальності.

У чому його настільки особлива важливість? Відповідь, гадаю, очевидна. Жоден механізм не буде працювати без відбудови адекватної системи управління. Тому тема сьогоднішнього інтенсиву звучить так:

Діагностика та лікування вищих центрів чоловічої та жіночої сексуальності

* особливості анатомії та фізіології вомероназального органу.
Ви, напевно чули, що партнерів протилежної статі ми вибираємо по запаху? І мова йде навіть не про фізично відчувається запах, типу запаху духів. Йдеться про феромони. Саме феромони відповідальні за такі почуття як "ось це моя людина" або "ні, це не моє". І, зрозуміло, вплив феромонів на вомероназальний орган викликає сексуальний потяг.

У зв'язку з чим стає зрозумілим, до чого призводить дисфункція вомероназального органу:
  • Зниження лібідо ("нічого не хочу")
  • Відчуження від свого партнера (хлопець/дівчина, чоловік/дружина)
  • Згасання творчого потенціалу
  • Втрата інтуїції. Пам'ятайте відомий вислів ж...ой чую? Так ось, це про вомероназальном органі.
* Діагностика і лікування вомероназального органу методами м'якої мануальної терапії.

* М'які техніки корекції нюхового тракту.
Нюховий тракт - це нервові волокна, які проводять нервові імпульси від вомероназального органу та системи нюхових рецепторів до мозку.

* Здоров'я гратчастої кістки = фарби життя, аромат життя, відчуття життя.
Саме гратчаста кістка черепа формує анатомічну основу яскравості пережитих вами відчуттів життя.
Починаючи від насолоди чашкою чаю і продовжуючи інтенсивністю переживань в моменти оргазму.
Саме гратчаста кістка разом з хрестцем вібрує в момент оргазму і передає цю вібрацію в мозок.

  • Специфічні техніки діагностики та лікування дисфункцій гратчастої кістки.
  • Нейроструктури спинного мозку як єдиний "міст" для передачі оргазмічних вібрацій з малого тазу і крижів в мозок.
  • Остеопатіческіе техніки, спрямовані на" розкриття " провідних шляхів поширення вібрацій оргазму від куприка і крижів по структурам хребетного каналу в мозок.
  • Лімбічна система-це сукупність структур мозку, яка відповідає за виникнення всього спектру емоційних реакцій, потягів і відраз, поведінкових імпульсів.
  • Методика корекції лімбічної системи мозку за допомогою ваших рук.
Ігор Атрощенко-лікар-невролог, професійний масажист, мануальний терапевт, SPA-терапевт.

Продажник:
https://privatelink.de/?https://vk.com/workshop_massage
 
Угорі