Що нового?

Набір учасників [[Ділова Домогосподарка] Генеральне Прибирання. 25 потік, тариф" Хочу знати " (Валентина Краснікова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 1 з 149
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.5 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

в результаті цього тренінгу:
Ти створиш вдома ідеальний порядок, чистоту і затишок, які не зникають з часом.
Завжди будеш мотивована, навчишся керувати часом і позбудешся від непотрібних звичок.
Твої діти будуть слухатися тебе, брати з тебе приклад для наслідування і рости усвідомленими.
Твій чоловік буде вважати тебе найкращою дружиною в світі, почне знову дарувати квіти, подарунки і пишатися тобою!
найголовніше:
в результаті на створення і підтримання повного порядку у всіх сферах ти будеш витрачати від 20 хвилин (якщо у тебе 1 дитина) до 1 години (якщо у тебе кілька дітей) в день як максимум. Більше того: у тебе з'явиться від 1 до 2 додаткових вихідних днів щотижня!

я пропоную тобі відправитися в дивовижну пригоду під назвою"геніальна прибирання"

Ми не просто забираємося, а розбираємося з причинами. Один раз і назавжди ти створиш такий порядок, який не зникає з часом! Причому порядок ти наведеш відразу у всіх областях свого життя.

Найприємніше:
Тобі не потрібно шукати додатковий час на цей тренінг, тому що вже після першого тижня у тебе звільниться багато нового вільного часу!
+ У тебе з'являться додаткові вихідні, які ти заслужила.

на цьому курсі ти навчишся:

Керувати своїм часом і життям
Ти зможеш робити менше, а встигати при цьому більше! Ти звільниш море вільного часу.
Заповнювати і накопичувати ресурси
Ти більше ніколи не будеш в ситуації "білки в колесі". Ти звільниш час на відпочинок і навчишся відпочивати так, щоб реально відновлювати своє душевне і фізичне здоров'я.
Планувати, розподіляти і досягати цілей
Кожній речі-своє місце, кожній справі – свій час. Ти зможеш повністю контролювати своє життя і досягти всі заповітні (навіть найфантастичніші) цілі.
Створювати і підтримувати порядок
Повний порядок в будинку не зникає з часом, а наводиться і підтримується всього від 20 хвилин-до 1 годину в день як максимум!

https://privatelink.de/?https://megamama17.ru/
 
Угорі