Що нового?

Набір учасників [disintez] Психосоматика без езотерики

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4045 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 61 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

про курс

Це курс для тих хто хоче без езотерики, на рівні органів, фізики, хімії, біології розуміти як емоції впливають на тіло. Принципи того як це працює. Психологія через призму анатомії, фізіології, фізики.
Детальніше:
Є люди яким важливо розуміти як це працює! Не просто тупо виконувати те що йому говорять, а розуміти як це працює. Чому у нього щось не виходить. ВІН НЕ ПІДІЙДЕ ТИМ ХТО ХОЧЕ НИТИ І ЩОБ ЙОМУ СОПЕЛЬКІ ПІДТИРАЛИ! Він підійде тим хто хоче САМ, для початку зрозуміти що як працює. Розуміти що потрібно робити щоб вирішити проблему, принципи вирішення проблеми. Чому є опір вирішити проблему. Чому проблема повертається.

Важливо розуміти що я не обіцяю вилікувати зцілити все! Ні! Я не можу таке гарантувати! Але ви будете розуміти принципи того як емоції впливають на тіло. Ну а розуміння причини проблеми дає можливість зрозуміти як прибрати, видалити причину і її наслідки. Розуміти де причина у Вас! Розуміти принципи роботи "психосоматики" на рівні механіки, органів. Розуміти чому не можете силою волі подолати клубок у горлі і взагалі що це таке технічно цей самий клубок у горлі. Як працює ця сама психосоматика, що таке вторинні вигоди і що з цим робити. Немає невиліковних хвороб якщо докопатися до причини хвороб, крім ПОЛОМОК які не можна полагодити! Відростити нову ногу, наприклад. Я не обіцяю чудових чудес. Я хочу вам пояснити механіку, як це працює через призму анатомії, фізіології, гістології, фізики. Щоб ви розуміли механіку того що не освічені люди, у яких віри більше ніж знань, містифікують і навертають колами езотерику, переходячи в шизотерику. Але все набагато простіше. Якщо знати як.

У підсумку-вилікувати можна майже все. Але потрібно лікувати, прибирати причину і наслідки на тому рівні, на якому вона виникла. І симптоми потрібно прибирати на тому рівні, на якому вони виникли. Неможливо вилікувати таблетками нейродерміт тому що причина там не фізична, таблетками його можна загнати глибше, це як загнати глибше і наліпити зверху знеболюючу пов'язку щоб не боліло. Хочеш знати як? Тобі це потрібно? Хочеш зрозуміти як це працює? Ну тоді ти знаєш що робити.
https://privatelink.de/?https://disintez.ru/webinar/15/
 
Угорі