Що нового?

Набір учасників Дистанційна двомісячна програма зниження ваги Нова Я. Тариф я сама (Катерина Оксенюк)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 82.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
цілі з якими ми працюємо
  • зниження ваги/набір ваги
  • виявлення та закриття дефіцитів
  • відновлення роботи шлунково-кишкового тракту
  • Підготовка до вагітності
  • Здорова вагітність
  • відновлення після пологів
  • зміцнення імунної системи
  • програма реабілітації організму після перенесеного КОВІД
Старт програми 26 квітня

Програма "Нова я" - це великий освітній курс, де ми складаємо для вас персональну збалансовану програму харчування з урахуванням вашого стану здоров'я, виявляємо і закриваємо дефіцити в організмі, навчаємо вас і змінюємо мислення, через серйозну психологічну роботу. Ви отримаєте якісні знання і вищу освіту в турботі про себе і близьких!

для участі в програмі вам знадобиться тільки комп'ютер і доступ в інтернет.

наша мета-загальне оздоровлення організму: ті самі бонуси, що включають в себе море енергії, сяючу шкіру, здорове травлення і багато іншого.

для кого це буде корисно
Я рекомендую програму" Нова Я " жінкам, які хочуть:
  • відновити налагоджену роботу шлунково-кишкового тракту.
  • значно поліпшити стан здоров'я.
  • Постройнеть + зберегти цей результат на все життя.
  • вагітним, годуючим і планують вагітність. Для них у нас підбираються спеціальні раціони.
я як ніхто інший розумію дуже зайнятих жінок, тому що сама є мамою маленької дитини, дружиною, творцем і керівником великих міжнародних проектів.

тому моя програма спеціально адаптована для самих зайнятих людей.

Зміст програми:

ставши учасницею "Нова Я", ви отримаєте:

  • індивідуальну програму харчування з урахуванням вашого стану здоров'я і розпорядку дня. раціон 100% персоналізований і побудований на результатах ваших аналізів (аналізи - по можливості).
  • 10 живих вебінарів з правильного харчування, психології та мотивації, які проведу для вас я і запрошені фахівці.
    Записи всіх вебінарів будуть доступні протягом 75 днів з початку курсу. Ви можете переслухати і проаналізувати їх в будь-який зручний для вас час.

    • індивідуальний супровід і зворотний зв'язок c особистим куратором, в обов'язки якого входить: вибудовування дієтологічної тактики, розшифровка аналізів, рекомендації по нутритивной підтримки, перевірка щоденника харчування і спілкування в особистих повідомленнях (відповіді на питання).
      куратори - це сертифіковані фахівці з харчування, дипломовані нутриціологи, які мають вищу психологічну, медичну, фізкультурну освіту. Кураторів розподіляю особисто я. читаючи анкету, я вже розумію: якого куратора вам поставити.

    • участь в закритій групі на Фейсбук, в компанії однодумців, з якими ваш шлях пройде цікавіше і ефективніше.
      Ви зможете подивитися як проходять програму інші учасниці, знайти щось цінне для себе з чужого досвіду, отримати підтримку від дівчаток. за свою практику в дієтології я зрозуміла, що Груповий настрій і мотивація творять чудеса!

    • відповіді на питання.все, що ви хотіли запитати про правильне харчування, схуднення, оздоровлення, все-все можете питати в групі. Ми повністю Ваші на цілих два місяці) + ще будуть додаткові прямі ефіри від мене особисто.

    • рецепти!на програмі Ви отримаєте найповніше і секретне зібрання кулінарних рецептів для оздоровлення на будь-який смак і гаманець. Ми готуємо з самих звичайних продуктів. Наші рецепти прості і швидкі.
ви переведете на здоровий режим харчування всю вашу сім'ю і вони цього навіть не помітять. гарантую!

У тариф входить:

  • Доступ до вебінарів
  • Більше 100 рецептів
  • Група для учасниць
https://onlynaturaldiet.com/project/new_i
 
Угорі