Що нового?

Придбаний Дистанційна робота з окладом від 60 000 до 100 000 рублів на місяць на перевірці Електронної Пошти

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 247 ГРН
Учасників: 0 з 42
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Для тих, хто шукає спокійну віддалену роботу на дому

Дізнайтеся, як я отримую 80 000 рублів щомісяця, просто перевіряючи електронну пошту і відповідаючи на питання людей кілька разів на день...

Всього 3 етапи роботи:
Освоєння професії
Вивчаєте тонкощі і специфіку роботи віртуальним асистентом. Підготовка забирає 2-3 дні
Працевлаштування
Укладаєте угоду про роботу з цільовими клієнтами. Даний етап вимагає 4-5 днів
Виконання обов'язків
Перевіряєте пошту і відповідаєте на листи 4-6 разів на день. Отримуєте за це 60 000-100 000 рублів на місяць

Особливості професії віртуального асистента:
Ніяких вкладень
Дана професія має на увазі надання послуг. Вам не доведеться вкладати і ризикувати
Ніякого досвіду
Все, що вам потрібно для роботи - знання російської мови і вміння ввічливо відповідати людям по email
Без спец навичок
Вам не потрібно буде створювати сайти, відео і займатися іншими технічними нюансами
Готові шаблони
Використовуючи спеціальні заготовки, Ви зможете виконувати роботу всього за кілька годин Високі доходи
Ви можете співпрацювати
одночасно з різними клієнтами і отримувати від 60 000 рублів на місяць
Спокійна робота
Забудьте про нервування і напруженому графіку. Ви працюєте у себе вдома і самі будуєте свій день

Моя пропозиція
Я готова допомогти і вам освоїти цю нову затребувану професію віртуального асистента. Якщо ви хочете дізнатися всі її тонкощі і нюанси, щоб не наступати на підводні камені, навчитися швидко шукати і знаходити правильних клієнтів, яким потрібні ваші послуги, а також грамотно збільшувати свої доходи, то я запрошую Вас до себе на навчання.

Ви отримаєте покроковий алгоритм дій, який допоможе вам вже в найближчі дні обзавестися цікавою
віддаленою роботою. Оскільки я ділюся своїм унікальним досвідом і даю вам по суті готовий сценарій,
відточений моєю практикою, вартість навчання становить 3400 рублів.

Але, прекрасно розуміючи, що можливо у вас немає зараз таких грошей, я готова надати вам велику знижку. Але тільки, якщо ви вмієте швидко приймати правильні рішення. Поки діє таймер, ціна мого навчання становить всього 670 рублів.

Ці гроші ви відіб'єте вже на цьому тижні першим же авансом від першого клієнта. Не втрачайте прекрасну можливість освоїти нову інтернет-професію і приступити до простої і стабільної роботи на дому.

 
Угорі