Що нового?

Набір учасників Дівчина на виданні 2.0 Тариф Супереконом (Таті Салімова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4041 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Ти точно тут невипадково!
Впізнаєш себе?

  • мрієш про букети з 101 троянди, але на побачення кличе тільки"син маминої подруги".
  • поки ти вчилася і будувала кар'єру, всі однокласниці вже вийшли заміж і народили дітей.
  • ти вже давно в стосунках, дбаєш про нього, як дружина (навіть переш шкарпетки і наварюєш борщі), але він все одно не кличе заміж!
  • Днем працюєш, вечорами зустрічаєшся з подругами. А родичі вже дістали з питанням: "А заміж коли?".
  • вже купила машину і взяла іпотеку. Ти відбулася, сильна і незалежна. Але вдома тебе як і раніше чекає один тільки кіт.
  • приховуєш від знайомих, що у тебе ще не було відносин і що ти боїшся чоловіків?! І взагалі не знаєш, як до них підступитися...
  • ти пережила один або два розлучення, у тебе вже є діти, і ти боїшся нових відносин, але так хочеться міцний союз на все життя.
  • ти йогиня 80 lvl, духовно прокачана, сто років в саморозвитку, але свого йога-вегетаріанця ще не зустріла.
познайомимося?
Привіт, Я Таті

Автор книги-бестселера " дівчина на виданні. Як створити відносини мрії "
Професійний практичний психолог
Засновник освітнього проекту про свідоме створення сім'ї
Створила гармонійну сім'ю з чоловіком мрії за своєю ж системою знань, щаслива заміжня, успішна в самореалізації і материнстві
Автор популярного блогу, більше 130.000 читачів

знаєш, колись мене сильно хвилювало питання пошуку партнера і створення щасливих, здорових і довгострокових відносин. Так сильно хвилював, що останні 10 років життя я присвятила глибокому дослідженню психології відносин! Уявляєш?

Я встигла сходити більше, ніж на 150 побачень, на практиці застосовуючи все вивчене. Розкрила всі секрети побудови здорових відносин, створила свою систему знань, по якій зустріла чоловіка мрії і вийшла за нього заміж!

Завдяки моєму міжнародному проекту" Школа дівчат на виданні " вже більше 50 000 учасниць з усього світу змогли створити свою власну казку і побудувати відносини, про які завжди мріяли!

Продажник:
https://privatelink.de/?https://www.shkola-dnv.com/kurs_dnv?utm_source=insta&utm_medium=tati#tarif
 
Угорі