Що нового?

Придбаний Дивись в дзеркало і худни. Унікальна методика схуднення (Світлана Кулешова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 534 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 14.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Авторська методика зниження ваги, позбавлення від целюліту, набуття
привабливості і впевненості в собі.

Якщо ви не з чуток знаєте, що таке:
  • із заздрістю дивитися на наминають все підряд домочадців і зітхати: цю булочку або салат з майонезом вам точно не варто їсти
  • ледве-ледве спускатися сходами через біль у м'язах після фізичних навантажень - без кінця бігати в туалет після чаїв для схуднення
  • пити сумнівні таблетки
  • випробовувати всі модні процедури: пресотерапію, медовий або лімфодренажний масажі тощо
і при всьому цьому все одно залишатися незадоволеною своїм зовнішнім виглядом, то прийшов час задіяти найсильнішу зброю: своє власне підсвідомість.
Раз ви знаходитесь на цьому сайті, то, ймовірно, цікавитеся езотерикою і вірите, що думки матеріальні, що ми відповідальні за своє життя і її результати. Ми самі будуємо своє життя, а значить, і свій зовнішній вигляд, своїми ж думками.
Робота з підсвідомістю може бути набагато ефективніше і простіше, ніж виснажливі тренування в спортзалі або тривалі дієти, але все - таки це теж робота. Зате цей шлях, шлях роботи зі своїми думками, набагато приємніше і комфортніше, він приносить радість і задоволення, а не голодну озлобленість і постійний біль в м'язах.

Я обіцяю вам, ніяких дієт, ніякої виснажливої фізичного навантаження не буде.
Головне в набутті фігури мрії-це задоволення.
Отже, що Ви отримаєте, якщо на практиці випробуєте мою методику:
  1. Ви схуднете легким способом, При цьому скинуті кілограми не повернуться
  2. Нарешті позбудетеся від целюліту
  3. Оздоровіть організм і будете виглядати молодше
  4. Ви зможете викинути всі посібники на тему "Як полюбити себе", тому що з цим у вас точно проблеми не буде
  5. Також виросте ваша впевненість в собі
  6. Ви підвищите свою чарівність і привабливість. Особисто я в процесі роботи з підсвідомістю зустріла свого коханого чоловіка і вийшла за нього заміж.
  7. Можливо, ви захочете ще що-небудь поліпшити в собі. Мій метод допоможе і в цьому.
Я відростила собі довге волосся, а мої вії стали набагато густіше і прекрасніше за допомогою дзеркала. Моя знайома стверджує, що у неї збільшилася груди.


що конкретно містить Моя методика?
  1. Перш за все, ми поговоримо, що заважає вам бути такою, якою ви хотіли б бути. Пошукаємо жучків у вашій голові. Адже нам належить працювати з підсвідомістю.
  2. Я розповім вам всі нюанси, як працювати з дзеркалом, в деталях викладу всі конкретні кроки. Це дивовижний і найефективніший спосіб з усіх, що я зустрічала, а повірте, я знаю, що таке дієти, біг і таблетки для схуднення.
  3. Як взагалі змінити своє мислення, щоб стати нескінченно красивою і привабливою. І зовні, і внутрішньо.
4.Звичайно, ми трохи поговоримо і про харчування, але ніяких підрахунків калорій або вуглеводів не буде, адже для нас головне - це задоволення.
5.Також ви дізнаєтеся секрет чарівного супу, який допоможе вам забирати зайві кілограми геть.
6. Позбутися целюліту вам допоможуть чарівні ванни, про які я, звичайно, теж розповім.

але і це ще не все. Якщо ви придбаєте мою методику, то отримаєте БОНУС:
Книгу про сексуальні і духовні даоські практики повернення краси і молодості (саме в ній описані секрети збільшення грудей).

http://www.mywishbook.ru/content/loseweight#close
 
Угорі